ASUS ROG SWIFT PG259QN alınır mı?

Monitör var bende fakat 3080 Ti alacak nakitim yok mesela 1660 Super'ya da 2060 Ti ekran kartında G-SYNC kullanabilirmir miyim bir YouTube tanıtımında 3000BIN series kartlarında destekliyor demişti.

Monitör var bende fakat 3080 Ti alacak nakitim yok mesela 1660 Super'ya da 2060 Ti ekran kartında G-Sync kullanabilirmir miyim bir YouTube tanıtımında 3000BIN series kartlarında destekliyor demişti.

G-Sync 10xx serisi üstü tüm GPU'larda kullanılabiliyor. Sorun yaşamazsın G-Sync konusunda. Sadece HDMI kullanacaksan 2.1 port girişleri olacak monitörde ya da DP kablosu ile bağlantı yapacaksın. G-Sync için bunlar şart.
HDMI 2.1 dip not: 1660 ve üzerine getirildi bu özellik. Daha alt model GPU'larda DP zorunlu.

Hocam bu konu ile ilgili arı gibi araştırma yaptığım için söylüyorum bu monitör alınmaz, ilk nesil 360hz monitörlerden birisi ve bu yüzden panelde çok fazla blur oluşuyor. Çoğu oyuncu bu monitörü kullandıktan sonra 240 hz’e geri dönmüş bu sebeplerden dolayı, benim net önerim Viewsonic XG2431, 240hz’lerde zowie’lerden bile iyi bir monitör.
IMG_9684.png

Burada da P259QN var.
IMG_9686.png

G-Sync 10xx serisi üstü tüm GPU'larda kullanılabiliyor. Sorun yaşamazsın G-Sync konusunda. Sadece HDMI kullanacaksan 2.1 port girişleri olacak monitörde ya da DP kablosu ile bağlantı yapacaksın. G-Sync için bunlar şart.
HDMI 2.1 dip not: 1660 ve üzerine getirildi bu özellik. Daha alt model GPU'larda DP zorunlu.
Cok teşekkür ederim o zaman tutupta 3080ti almak içiin beklememe gerek yok gidip 1660süper alsam g-sync kullanıp görsel yırtılmalardan kurtulabilirim

Hocam bu konu ile ilgili arı gibi araştırma yaptığım için söylüyorum bu monitör alınmaz, ilk nesil 360hz monitörlerden birisi ve bu yüzden panelde çok fazla blur oluşuyor. Çoğu oyuncu bu monitörü kullandıktan sonra 240 hz’e geri dönmüş bu sebeplerden dolayı, benim net önerim Viewsonic XG2431, 240hz’lerde zowie’lerden bile iyi bir monitör.
Eki Görüntüle 1721367

Burada da P259QN var.
Eki Görüntüle 1721369
kardeşim sen bu arkadaşa bakma boş beleş 200 fps oyun oynayan resmi forum incemelerinden gelmiş olabilir.360 fps sabit tutabiliyor iseniz ve ips panel istiyosa iseniz asus QNR tam bir fiyat performans ürünü şuan geçen hafta 11.300 kadar düştüydü.Arkadaşın bahsettiği ilk 360 panel dediği QN modelinin ilk üretilen 7-8 aylık kısmını kaplıyor belki okadar bile yok. 360hz 2 adet panel bulunmakta 2020 modeli ve 2021 modeli şuanda bütün markalar 2021 kullanmakta arkadaşın bahsettiği gibi eski panelle üretilmemekte şuan o 2020 de kalmış. Msi 360 almak istediğinizde 5k daha fazla veriyorsunuz aynı panele bu komik bir durum o yüzden Asus QNR modeli şuan 360 da tam bir fiyat performans ürünüdür.Arkadaş blur falan filan demiş ama ufo testini gösterdiği view in 4-5 tane kronik sorununa hiç değinmemiş.Ufo testinde evet bu kadar temiz pratikte herşey güzel ama fps oyununa geldiğin yani gerçeğe döndüğümüzde iş o ufo testi gibi değil o yüzden bu tür şeylere itibar etme özellikle QN modelinin atılan ufo testi komik ötesi :D arkadaşa bi QNR modelini alıp yada bir mağzaya gidip ufo testi yapmasını tavsiye ederim.360 ips arıyosan QNR şuan kesinlikle fiyat performans ürünü ileridede fiyatı yükselicektir.Şuan yurt dışından alsanız bile daha pahalıya geliyor çünkü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı