ASUS ROG Swift PG259qn monitörde 3070 Ti sorun çıkarır mı?

Ekin Türkoğlu

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Asus ROG Swift PG259QN
Merhaba, ASUS ROG Swift PG259qn 360Hz model bir monitör almayı düşünüyorum. Şu anki sistemimde RTX 3070 Ti ve Ryzen 5 5600X işlemci kullanıyorum. Çoğunlukla Valorant oynuyorum herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce? Fikrinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahsen boyle bir sistemde tek bir monitore bu parayi vermek yerine bu tarz iki monitor alirdim.
240 Hz ile 360 Hz arasinda tabi ki fark var ama Hz degeri arttikca hissedilen hiz ve akicilik degeri de azaliyor. Valorant'i profesyonel e-spor oyuncusu olarak oynamiyorsaniz bence bizim ulkenin sartlarinda gereksiz bir monitor ozellikle de tek monitor olarak kullanilacaksa.

Sahsen boyle bir sistemde tek bir monitore bu parayi vermek yerine bu tarz iki monitor alirdim.
240 Hz ile 360 Hz arasinda tabi ki fark var ama Hz degeri arttikca hissedilen hiz ve akicilik degeri de azaliyor. Valorant'i profesyonel e-spor oyuncusu olarak oynamiyorsaniz bence bizim ulkenin sartlarinda gereksiz bir monitor ozellikle de tek monitor olarak kullanilacaksa.
144hz MSİ MAG245R model bir monitörüm daha var. Başlıktaki monitörü de bir nevi işim için alacağım Youtube ve Twitch için.

Yeni konular

Geri
Yukarı