Asus Rog Tytan G30AB-TR005S

Ya şöyle bişey var. Asus kalitesi garantisi vs vs var. Hemde toplamayla uğraşmak istemiyorum. Eğer goldda satışta olan asus rog beni yarı yolda bırakmazsa mc yi ayarları tamamen açıkken oynayabileceksem bana yeterli. Öyle aman aman ağır oyunlar oynnamıyorum sonuçta.
4000 TL'ye Gtx 760'lı bir bilgisayar almak parayı çöpe atmakdan başka birşey değil.

Minecraft'ın son ayarları olsa ne olur? Olmasa ne olur? En düşük ile en yükseğin ne farkı var? Gene kare gene kare yani. Bak kardeşim, şu an sana sistemi mi söylesem gülersin. Bu ne biçim sistem diye. Ama Minecraft'ı en düşük ayarlarda Optifine ile birlikte 49 mod yüklü olarak oynayabiliyorum. Sistemimin bir kaç parçasını yazayım;

1 GB Ram

Nvidia GeForce 7300 GS

İntel Pentium Dual CPU

İşte sistemim bu. Ama Minecraft'ı açıyor.

Bakın şöyle söyliyim oynayacağım oyunlar mc et2 magicka gibi oyunlar. Öyle aman aman büyük oyunlar oynamıyorum. Eğer gta 5 pc ye çıkarsa çıktı mı bilmiyorum onuda oynarım eğer onlarda sorun çıkarmayacaksa ben onu alırım. Eğer çıkartacaksa siz bana toplama tavsiye edin. Şimdiden teşekkürler.

Bakın şöyle söyliyim oynayacağım oyunlar mc et2 magicka gibi oyunlar. Öyle aman aman büyük oyunlar oynamıyorum. Eğer gta 5 pc ye çıkarsa çıktı mı bilmiyorum onuda oynarım eğer onlarda sorun çıkarmayacaksa ben onu alırım. Eğer çıkartacaksa siz bana toplama tavsiye edin. Şimdiden teşekkürler.
Fazla oyunla işin yok gibi 2000-2500 TL gibi bir fiyata bilgisayar senin için yeterlidir diye düşünüyorum.

O zaman bu bilgisayar hayli hayli yeter. Eğer sorun çıkartmayacaksa alayım. - leri + larıyla yazarsanız çok iyi olur. Ne bileyim tüm parçalarını tek tek yorumlarınızla yazarsanız çok iyi olur. Kafamda soru işareti kalmaz. Birde bu bilgisayara asus marka monitör alcam. monitörede 1000tl bütçe ayırdım önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

O zaman bu bilgisayar hayli hayli yeter. Eğer sorun çıkartmayacaksa alayım. - leri + larıyla yazarsanız çok iyi olur. Ne bileyim tüm parçalarını tek tek yorumlarınızla yazarsanız çok iyi olur. Kafamda soru işareti kalmaz. Birde bu bilgisayara asus marka monitör alcam. monitörede 1000tl bütçe ayırdım önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Ben 27'' oyun monitörü almayı planlıyordum kafamda bir model vardı ama vazgeçtim. Şuan 19''lik bir çöp kullanıyorum. Arkadaşımda 21''lik bir monitör kullandıkdan sonra dedim ki abartmaya gerek yok. 23.6'' monitör var onu alıcam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı