Asus Rog Tytan G30ab-TR005s

Malesef kardeşim sistem toplamada iyi değilim.Ama yarın bi araştırma yapıp sistem toplayabilirim istersen.

Ekran Alıntısı2.JPG
Mükemmel bir canaar oldu keşke param olsada bende böyle bişeyler alsam. :(

Önemli değil

Bi kaç eksik var anakartta karasız kaldım biraz daha araştırma yapacağım.

Gerçekten canavara benziyor. Acele etme zamanı gelince seninde olur. İşin profuna sormamız lazım iyi mi kötü mü diye. Sistem tavsiyen içinde gerçekten sağol.

Benim arkadaşım da topladı kendine bilgisayar zaten oyun için topluyorsun zaten.
Ahmet kardeşimizin verdiği parçalar seni uzun bir süre 3-4 yıl götürür.

Baktın aradan 2 sene geçti oyunlar daha fazla sistem gücü istedi diyelim Gpu Tweak programı ile hız aşırtma yaparsın ve fps değerlerini artırırsın.

Ben hala sana Asus Rog Tytan'ı öneriyorum ya da Exper Xcellector alman da iyi olur.

Ben de Asus Rog g750jz'yi bekliyorum.
Asus marka iyidir. Hele ki Rog serisi hayli hayli seni oyunlarda bir tık öne geçirir.

Toplamak istersen o Ahmet'in önerdiği iyidir.

Benim arkadaşım da topladı kendine bilgisayar zaten oyun için topluyorsun zaten.

Baktın aradan 2 sene geçti oyunlar daha fazla sistem gücü istedi diyelim Gpu Tweak programı ile hız aşırtma yaparsın ve fps değerlerini artırırsın.

Ben hala sana Asus Rog Tytan'ı öneriyorum ya da Exper Xcellector alman da iyi olur.

Asus marka iyidir. Hele ki Rog serisi hayli hayli seni oyunlarda bir tık öne geçirir.

Asus rogu öneriyorsunda ekran kartı çok yetersiz değil mi?

İlk defa topladığım sistemi beğendiğin için çok teşekkür ederim. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı