ASUS ROG vs Monster Tulpar

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar aklımda ASUS ROG STRIX serisinden laptop almak vardı ancak son birkaç ayda aşırı zamlandılar ve pek çok modelin de stokları bitti. Bu durumda başka markalara bakmaya başladım ve 12 bin verip 1660 Ti'lı bir ASUS almak mı yoksa RTX 2060 ekran kartlı bir Monster almak mı kararsız kaldım. Evet donanım olarak Monster çok daha üstün gibi ama arada büyük bir malzeme kalitesi ve müşteri memnuniyeti farkı da var. RTX'li Monster ile ASUS'u karşılaştırmak istesem bu fiyat 20 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. O yüzden 12 bin TL verip 1660 Ti'li bir ASUS almak mı yoksa RTX'li bir Monster almak mı sizce daha mantıklı?

.

Laptoplarda tatmin edici bir performans almak için RTX serisi şart bence. Ben böyle düşünüyorum marka takıntınız yoksa Monster'in RTX modeli ben olsam onu tercih ederdim.

Laptoplarda tatmin edici bir performans almak için RTX serisi şart bence. Ben böyle düşünüyorum marka takıntınız yoksa Monster'in RTX modeli ben olsam onu tercih ederdim.

Marka takıntım yok ancak 7 yıldır aynı ASUS marka laptopu kullanıyorum ve hiç teknik servise yollamadım. Bunun aksine neredeyse forumda her gün Monster şikayeti ile ilgili yeni bir konu açılıyor. Belki aradaki fiyat farkını zaten teknik servise yollayarak ödemek zorunda kalacağım zaten bundan dolayı tedirginim biraz Monster'dan.

Marka takıntım yok ancak 7 yıldır aynı ASUS marka laptopu kullanıyorum ve hiç teknik servise yollamadım. Bunun aksine neredeyse forumda her gün Monster şikayeti ile ilgili yeni bir konu açılıyor. Belki aradaki fiyat farkını zaten teknik servise yollayarak ödemek zorunda kalacağım zaten bundan dolayı tedirginim biraz Monster'dan.
Farklı insanların sorun yaşaması sizin de yaşayacağınız anlamına gelmez. Kim bilir bu forumda konu açmayıp evinde Monster laptopu ile oyun oynayan binlerce insan vardır. Siz bilirsiniz gene de ben sadece fikrimi söyledim :)

Geri
Yukarı