ASUS ROG XG27AQ 27" vs Samsung Odyssey G27 28"

!BaDBoY!

Kilopat
Daha fazla  
Asus Rog Strix 240hz kullandığım ve kalitesini bildiğim için ben 2K olsa da Asus'u seçerdim. Tercih sizin burada. Muhtemelen samsungda baya kalitelidir. 4K oynamak istiyorsanız seçmeniz gereken belli ama bence 2K yeterli gelecektir keyfi doruklarda yaşamak için :)

Asus Rog Strix 240hz kullandığım ve kalitesini bildiğim için ben 2K olsa da Asus'u seçerdim. Tercih sizin burada. Muhtemelen samsungda baya kalitelidir. 4K oynamak istiyorsanız seçmeniz gereken belli ama bence 2K yeterli gelecektir keyfi doruklarda yaşamak için :)
Benim de gönlümde asus yatıyor ama aynı fiyata 4k olunca insan bir düşünüyor 😂

Sahsen oyun icin 4K ve dusuk FPS yerine 2K ve yuksek FPS tercih ederim. Buradaki tercih size bagli elbette ancak 2K bence su an icin gayet iyi bir cozunurluk. Mevcut kartlarin henuz 4K'ya hazir oldugunu dusunmuyorum. ASUS'a alternatif olarak bakabilirsiniz.

Bu da olabilir, nano IPS gerçekten müthiş özellik. Ama ben gene ROG'dan yana kullanırdım tercihimi.

Sahsen oyun icin 4K ve dusuk FPS yerine 2K ve yuksek FPS tercih ederim. Buradaki tercih size bagli elbette ancak 2K bence su an icin gayet iyi bir cozunurluk. Mevcut kartlarin henuz 4K'ya hazir oldugunu dusunmuyorum. Asus'a alternatif olarak bakabilirsiniz.

Haklısınız hocam sanırım ben de oyunları yüksek fps’de 2 k oynamayı tercih edicem. 4 k için 60 fps’lerde dolanmaya gerek yok. Önerdiğiniz monitörde iyimiş. 2 bin tl daha ucuz olsa Asus olan yine de hangisini tercih ederdiniz ?

Haklısınız hocam sanırım ben de oyunları yüksek fps’de 2 k oynamayı tercih edicem. 4 k için 60 fps’lerde dolanmaya gerek yok. Önerdiğiniz monitörde iyimiş. 2 bin tl daha ucuz olsa Asus olan yine de hangisini tercih ederdiniz ?

İki monitör arasında dağlar kadar farklar yok hangisi ucuz ise onu tercih edin hocam. Amazon bazen Viewsonic monitörlerde büyük indirimler yapabiliyor. 8K'ya kadar düştüğü oluyor o modelin. Takip edin bence. Şimdi hemen alacaksanız da hangisi ucuzsa dediğim gibi.

Geri
Yukarı