ASUS ROG XG27aqv monitörde ghosting var mı?

Bora Bal

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir monitör aldım ve ghosting testi yaptım. UFO'yu tamamen net göremiyorum ama arkasında da çok az yeşil ve gri iz dışında bir şey görünmüyor. Daha önce başka bir monitör test etmediğim için az mı çok mu mukayese edemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, yeni bir monitör aldım ve ghosting testi yaptım. UFO'yu tamamen net göremiyorum ama arkasında da çok az yeşil ve gri iz dışında bir şey görünmüyor. Daha önce başka bir monitör test etmediğim için az mı çok mu mukayese edemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır yok. Üst segment marka model zaten olmaması gerek.

Teşekkürler. Şu anda HDMI ile laptoptan görüntü alıyorum acaba DisplayPort ile direkt kasadan görüntü alırsam daha da azalır mı bununla bir alakası var mıdır?

Hocam monitörden memnun musunuz, IPS Curved pek rastladığımız bir şey değil, siyah bütünlüğü ve ışık sızması ne durumda

Geri
Yukarı