ASUS ROG Zephyrus G14 modelinde yaşanan sorunlar

Hocam servisten geldiğinde de değişen bir şey olmadı benim biraz araştırma yapıp MT7921'in yeni driverını bulup indirdiğimde hızım düzeldi onun dışında donma kısmında da dediğim gibi AMD Software'i gelir gelmez sildiğim için bir aksaklık yaşamadım şu an bir sıkıntısı yok cihazın ama sorun çözücü ben oldum servis değil 😄
Ben yine Asus'un sitesi üzerinden indirdim hocam. Şu an için Wi-Fi üzerinde kopma yaşamadım. AMD Software cidden sorunlu. Kendisi ekran için driver yüklüyor. Sonra Windows başka driver yüklüyor. Sonra şu hatayı veriyor.

1635667895355.png

Ben de en sonunda siliyorum 😃

Ben daha donma yaşamadım. Önceden Bitdefender ile tam tarama yapınca bile donup kalıyordu. Şimdilik sıkıntı çıkmadı bir şeyde.

Ben yine ASUS'un sitesi üzerinden indirdim hocam. Şu an için Wi-Fi üzerinde kopma yaşamadım. AMD Software cidden sorunlu. Kendisi ekran için driver yüklüyor. Sonra Windows başka driver yüklüyor. Sonra şu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 1202943

Ben de en sonunda siliyorum 😃

Ben daha donma yaşamadım. Önceden Bitdefender ile tam tarama yapınca bile donup kalıyordu. Şimdilik sıkıntı çıkmadı bir şeyde.

Hadi bakalım kazamız mübarek olsun 😂😂

Bir sıkıntı olursa yine haberleşelim hocam. Ben bir ara inceleme yazısı yazmayı da düşünüyorum. G14 kullanıcılarını bir çatı altında toplayalım 😂

Reddit ya da diğer yabancı forumlarda johnnyler toplanmış onlara çerez parası olduğu için her 10 kişiden 1'inde var bu cihazdan ama bizde ulaşımı zor toplasan 3-5 kişiyizdir belki 😅 ama yapmakta fayda var tabii
@fankitonki hocam merhaba rahatsız ediyorum Linkteki yerden komutları yaparak pil ömrünü sorgulama şansın var mı pil ömrüm %97 çıktı daha 4 aylık cihazda fazla kullanmamama rağmen bu kadar aşınma garip geldi sizde durum nasıl?

Son düzenleme:
Reddit ya da diğer yabancı forumlarda johnnyler toplanmış onlara çerez parası olduğu için her 10 kişiden 1'inde var bu cihazdan ama bizde ulaşımı zor toplasan 3-5 kişiyizdir belki 😅 ama yapmakta fayda var tabii
@fankitonki hocam merhaba rahatsız ediyorum Linkteki yerden komutları yaparak pil ömrünü sorgulama şansın var mı pil ömrüm %97 çıktı daha 4 aylık cihazda fazla kullanmamama rağmen bu kadar aşınma garip geldi sizde durum nasıl?
Benim de aynı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı