ASUS ROG Zephyrus G14 RTX 3050 alınır mı?

Merhaba hocam, G15 aldım RTX3060 modelini cihaz çok ısınmasada sanırım kasa malzemesinden dolayı biraz fazla hissettiriyor oyunlarda onun harici gayet memnunum ben arada oyunda oynarım diyorsanız ASUS'u tercih etmenizi öneririm.

Laptop 10 numara, MacBook ile pek bir oyun oynayamazsınız. Yerinizde olsam G14 veya benzeri bir model alırdım.

Laptop 10 numara, MacBook ile pek bir oyun oynayamazsınız. Yerinizde olsam G14 veya benzeri bir model alırdım.
Siz kullanıyor musunuz?

Biraz daha detay verebilir misiniz hafif ve ince olmasından dolayı malzeme kalitesi önem arz ediyor malzemesi nasıl hangi bileşen kullanılmış? bellek ve hafıza yükseltmesi yapılabiliyor mu? Siz aldığınızda fiyatı ne kadardı? Bir de internette 3050'li modelin performans testlerini bulamadım ekran kartı kaç watt performansı nasıl? Cevaplarsanız çok sevinirim

Kasa kalitesini ben beğeniyorum. Valorant vb. oyunlar oynamadığım için 60hz olmasını pek önemsemedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…