ASUS ROG zepyhrus G15 alınır mı?

bcuppe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Oynadığım oyunlar da aşırı ağır oyunlar olmuyor. Kaliteli ve yazılım geliştirmeye uygun bir laptop arıyorum.

Bu modeli buldum sizce nasıldır, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Oynadığım oyunlar da aşırı ağır oyunlar olmuyor. Kaliteli ve yazılım geliştirmeye uygun bir laptop arıyorum.

Bu modeli buldum sizce nasıldır, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Gereksiz pahalı @Artoria Pendragon hocam önerir ama pil açısından 6 saat gider sadece fp olmaz.

Bu modelde ısınma sorunu var. Belki Ryzen 6000 serisiyle bunu çözmüş olabilirler ama pek sanmıyorum. Bu tarz bir laptop bakıyorsanız MSI GS66 Stealth öneririm. Hem soğutma olarak hem de performans ve malzeme kalitesi olarak çok daha üst düzey bir model.

Asus tuf a15 modeline de bakabilirsin aynı özelliklere sahip fiyatı 25k dı

Geri
Yukarı