ASUS RTX 2060 Dual için soğutucu önerisi

Ekran kartı Chipsetine fan ve soğutma blokları zaten koyulduğu için bir soğutucu gereksinimi olmaz.

Custom kit alman lazim anca oyle baska sogutucu takarsin yoksa kolay kolay ona uygun bir sogutma blogu bulamazsin. O kadar ugrasmak yerine Undervolt yapsan daha mantikli.

Biz de senin yazdığınız cümleyi anlamadık. Ekran kartına soğutma mı istiyorsunuz?
evet , açıklayamadım sanırım kusura bakmayın
Custom kit alman lazim anca oyle baska sogutucu takarsin yoksa kolay kolay ona uygun bir sogutma blogu bulamazsin. O kadar ugrasmak yerine Undervolt yapsan daha mantikli.
abi undevolt ne demek bilmiyorum ama elektriği (volt) azaltıp ısınmanın önüne geçmek anlamında mı diyorsun? performansta düşüş olmaz mı
Ekran kartına nasıl soğutucu takmayı düşünüyorsunuz? İsterseniz custom sıvı soğutma seti var ama pahalıya patlar.

Xigmatek VD964 Battle-Axe Ekran Kartı Fanı bu güzel mi abi?​

Hocam eski Gtx 760'ıma üsütndeki seti çıkartıp Noctua endüstri fanları takmıştım. Zor iş sallanmıyacak şekilde ayarlamanız lazım. Eğer uğraşmak istiyorsanız bloğunuzun kalınlığına göre 1-2 noctua fan öneririm.

evet , açıklayamadım sanırım kusura bakmayın

abi undevolt ne demek bilmiyorum ama elektriği (volt) azaltıp ısınmanın önüne geçmek anlamında mı diyorsun? performansta düşüş olmaz mı

Xigmatek VD964 Battle-Axe Ekran Kartı Fanı bu güzel mi abi?​

Abiciğim senin kartındaki soğutma buna taş çıkartır. Isınıyorsa kasanın hava akışına dikkat et, termal macun yenileyebilirsin ya da fanları daha yüksek devirde çalıştırabilirsin. Ekran kartı soğutucu diye bir şey yok yani.

Geri
Yukarı