ASUS RTX 2070 ekran kartından gelen ses

Yusuf YAREN

Centipat
Merhabalar arkadaşlar.
ASUS Dual RTX 2070 ekran kartım var ve linkte belirttiğim gibi bir ses geliyor. Fanların tekini durdurduğumda ses kesiliyor. Ama normal rutin çalıştığında aynı ses yine geliyor. Afterburner ile fan performansını arttırınca ses yine kesiliyor. Ben pek bir şey anlayamadım ama takıntı haline geldi 2 gündür. Kartın performansını etkileyen herhangi bir durum yok şimdilik ama dediğim gibi bende biraz takıntı haline geldi. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bandicam 2023-10-15 04-48-32-302.jpg

Selamünaleyküm dostlar ben galiba çözümünü buldum. MSI Afterburner ayarlarına gelip bu şekil ayarlarsanız bir nebze de olsa düzeldi. FurMark testinde de bayağı iyi. Yani 69 dereceyi geçmedi ama şöyle bir sıkıntı var; Bu uygulamayı başlatıp alta almanız gerekiyor. Ben Windows'u başlangıçta aç yaptım ayarlarından, bende düzeldi. İnşallah sizde de düzelir. Benim bilgisayarımda ASUS Dual 2070 var. Boştayken videodaki gibi ses yapıyordu, şu an kesildi. Arada yapıyor, eğer bu şekil sıkıntısı olan arkadaşlar bu ayarı yapabilir. Herkese paylaşabilirsiniz.

bandicam 2023-10-15 04-48-32-302.jpg

selamun aleyküm dostlar ben galiba çözümünü buldum msi afterburner ayarlarına gelip bu şekil ayarlarsanız bir nebze de olsa düzeldi furymark testinde de baya iyi yani 69 dereceyi geçmedi ama şöyle bi sıkıntı var bu uygulamayı başlatıp alta almanız gerekiyo ben windowsu başlangıçta aç yaptım ayarlarından,bende düzeldi inşallah sizde de düzelir benim bilgisayarımda asus dual 2070 var boştayken videodaki gibi ses yapıyordu şuan kesildi arada yapıyor eğer bu şekil sıkıntısı olan arkadaşlar bu ayarı yapabilir herkese paylaşabilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı