ASUS RTX 3050 8 GB OC ekran kartı alınır mı?

• Konuyu başlatan okr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 535
Israr? Nerede ısrar etmişim acaba ben 2060 çok iyi bir kart demedim sadece 3050'ye göre daha alınabilir dedim arkadaş da bütçe belirtmediği için alternatif seçenekleri pek söylemedim bir de RTX ekran kartı almak isteyen bir arkadaşa GTX ekran kartı önermemimi bekliyordunuz?

Arkadaş bütçe belirtmiş ve mesajı yazan arkadaş haklı o fiyat bandında başka kartlar varken 2060 mantıklı değil.

Israr? Nerede ısrar etmişim acaba ben 2060 çok iyi bir kart demedim sadece 3050'ye göre daha alınabilir dedim arkadaş da bütçe belirtmediği için alternatif seçenekleri pek söylemedim bir de RTX ekran kartı almak isteyen bir arkadaşa GTX ekran kartı önermemimi bekliyordunuz?

RTX GTX anlamıyorum zaten iyi olan bir şey almak istiyorum kasım ayına kadar idare etsin yeterli kasım'da 4070 gelecek zaten

Arkadaş bütçe belirtmiş ve mesajı yazan arkadaş haklı o fiyat bandında başka kartlar varken 2060 mantıklı değil.

Fark etmedinizmi en başta bütçe belirtilmemiş benim yazdığım ilk mesajdan önce nerede gördünüz bütçeyi?

GTX kart önermeyin RTX 3050'de önermeyin RTX 2060'da önermeyin diyoruz.

Şu muhabbeti devam ettirmek yerine arkadaşa adamakıllı bir kart önerin bütçesine uygun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı