ASUS RTX 3060 Ti Dual 8 GB GDDR6X vs. ASUS RTX3060 Ti V2 OC Dual GDDR6

stogro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar birinin performansı birinin ise tasarımı daha iyi sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ben olsam 2. el öneririm :D 11000 lira bir kart için çok fazla 4 bin lirada daha koysananız 3060 Ryzen 5 5500 li hazır sistem çıkıyor hocam. İlla sıfır alacağım diyorsanız ikisinden birini alın FPS olarak sıcaklık olarak fark olmayacaktır en fazla 1 derece 2 derece olur aynı markanın farklı modelleri sadece.

ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti V2 OC alsanız iyi olur​

Ben olsam 2. el öneririm :D 11000 lira bir kart için çok fazla 4 bin lirada daha koysananız 3060 Ryzen 5 5500 li hazır sistem çıkıyor hocam. İlla sıfır alacağım diyorsanız ikisinden birini alın FPS olarak sıcaklık olarak fark olmayacaktır en fazla 1 derece 2 derece olur aynı markanın farklı modelleri sadece.

ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti V2 OC alsanız iyi olur​

Yani hocam aradaki tek fark gddr6x ve rgb gibi. Gddr6 ile de Gddr6x arasında çok bir fsrk yok diye biliyorum ancak 5fps falan bu durumda sizin dediğiniz modeli almak daha mantıklı gibi.

Hocam GDDR6X olduğunu görmemiştim aynı fiyat GDDR6X almak tabii ki daha mantıklı KB.

Yeni çıktı hem farkı buradan anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam GDDR6X olduğunu görmemiştim aynı fiyat GDDR6X almak tabii ki daha mantıklı KB.

Yeni çıktı hem farkı buradan anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoyu izledim ben zaten ama gddr6 olan modelin tasarımı daha iyi diğerinin ise fpsi ama 5fps 10fps ancak bilemiyorum yani.

Yeni GDDR6X almak daha iyi olacaktır hocam tasarımı bence çok da önemli değil soğutma dışında. 3 kez söyledim ama hocam ben sizin yerinizde olsam 2. el 3060 Ti alırdım daha ucuza. Darboğaz ettiysem KB. :)

Geri
Yukarı