Elektronik ASUS RTX 3080 ROG Strix O12G EVA OC 16.100TL!

@yapiz
@kerem922
@ambushermayki

İnceleme istemiştiniz ama 100 defa incelenen kart için tekrar konu açmayayım dedim artık sistemi tamaen topladığımda açarım fotoğrafları bırakıyorum

WhatsApp Image 2022-07-25 at 16.13.24.jpeg

WhatsApp Image 2022-07-25 at 16.15.46.jpeg

WhatsApp Image 2022-07-25 at 16.13.24 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-07-25 at 16.13.34.jpeg

Kartın rgb bölümündeki "Rog" logosu RTX 3060 dan sonraki tüm 30 serisinde rgb ışıklandırmalı değil neden ?

Uyanıklar 18500'e sahibindene koymuslar. Kim kime tutturursa burası Türkiye
Sözde vatan süpheli işlem olarak görmüş. O kadar sinirliyim ki muhatap bulamadığım için o kadar saçma bir sistemleri var ki. 4 gün geçiyor bana diyor ki ürün yok elimizde TUF verelim. Zaten ben TUF olanını 15000 e alabiliyorum mevzu özel seri kart kullanmak. Hem koleksiyonluk hem de 3080 12GB a ihtiyacım vardı. 3070ti ımı da böyle iptal ettiler. Ondan önce bi kasa vardı 2k ya almıstım onu da iptal ettiler. 50 defa kendimi açıklıyorum ya kullanıcıyım ben kendime alıyorum neden onlara kendimi açıklamak zorundayım her seferinde. Gerçekten vatan bilgisayar bitti benim için. Hesabımı silmeleri için de başvurdum bedava veriyorlar deseler almam.

konuyu tekrar açmak istemem ama bahsedilen kartı ben ilk gün temin ettim ve 1 haftadır kullanıyorum evet bu kart ısınıyor arkadaşlar.

STRIX nasıl ısınır ya o ısınıyorsa en iyisi o değil mi sogutmada
valla hocam rog strix diğer modellerini bilmem bu edition modeli ısınıyor hatta saçmalıyor video izlerken afterburner üzerinden takip ediyorum 45 derece iken arada fan açıp kapatıyor saçmalıyor bu kadar ucuz olması bundan dolayı mı diye sorguluyorum artık

valla hocam rog strix diğer modellerini bilmem bu edition modeli ısınıyor hatta saçmalıyor video izlerken afterburner üzerinden takip ediyorum 45 derece iken arada fan açıp kapatıyor saçmalıyor bu kadar ucuz olması bundan dolayı mı diye sorguluyorum artık
Şu BIOS Firmware onamı ait? Ya da ona ait olanı var mı bakalım bir

Yeni konular

Geri
Yukarı