Elektronik ASUS RTX 3080 ROG Strix O12G EVA OC 16.100TL!

Şu BIOS Firmware onamı ait? Ya da ona ait olanı var mı bakalım bir

Bu model kart o incelemede yok hocam

Geç cevap verdim boşta kart 45 derecelerde oyunda %90 ve üstü kullanımda ise 75 derecelerde fan rpm %80 lerde 2450 devirde çalışır durumda oluyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu biraz ayrıntılı incelemen lazim ama %90 üstü yüklerde 66 derecede çalışıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu biraz ayrıntılı incelemen lazim ama %90 üstü yüklerde 66 derecede çalışıyor
@floscy yok hocam tamamen ticari olduğunu düşünüyorum o testin hellios kasa içinde yan cam açık şekilde test yağmış muhtemel ortamda da orayı soğutan klima kullanılmıştır çünkü mümkün değil hadi diyelim 2-3 derece oynasın kasa farkından ötürü benden ama 10-11 derece fark oluyor

@floscy yok hocam tamamen ticari olduğunu düşünüyorum o testin hellios kasa içinde yan cam açık şekilde test yağmış muhtemel ortamda da orayı soğutan klima kullanılmıştır çünkü mümkün değil hadi diyelim 2-3 derece oynasın kasa farkından ötürü benden ama 10-11 derece fark oluyor
Yaz olduğu içindir belki de.

Kartın ısınma konusunda şunu diyebilirim, daha önce 2x8 pin güç girişli asus tuf 3080 oc edition kullanıyordum en ağır oyunda 330watt civarı çekiyor ve %70-80 arası fan hızında 60 derece ve altında çalışıyordu daha sonra elime 3x8 pin güç girişli rog white 3080 oc edition geçti, en ağır oyunda 380 watt civarını görüyordu ve yüzde 70-80 fan hızında 65 derecede bazende üstünde çalışıyordu, eğer ısı değerlerini düşürmek istiyorsanız msi afterburner da power limit kısmını %100 den %90 a çekin böylece yükte çektiği watt değeri düşer ve daha az ısınır. Ek olarak yazın kasanın yan kapağı açık kullanmanızı tavsiye ederim klimalı odada değilseniz.

vallahi hocam bu durum karşısında canım sıkıldı hevesle almıştım ama ısı değerleri bu olunca hayal kırıklığı yaşadım. ya benim aldığım kartta bir sıkıntı var yada bu seride genel bir sıkıntı mevcut anlayamadım

Geri
Yukarı