ASUS RTX2060 Dual Evo sıcaklık değerleri

Kasa içinden dışarı atıcak şekilde taktım.
İstersen yarın kasana takılabilecek düzeyde 1-3 kadar fan alabilirsin. İstersen de radyatör fanını öne takabilirsin. Eskisi gibi. Ben olsam radyatör fanını egzoza takar egzoz fanını da öne takardım.
Kasa içinden dışarı atıcak şekilde taktım.
Kasayı Vatan'da cok önerdiler ama kasa pek iyi değil kasayı değiştirmeyi düşünüyorum düzgün hava akısı olan bir tane.
Marka model atar mısın? Beraber inceleyelim.

Şimdi kullandığım Xigmatek glare 7a. Aklımda Corsair iCUE 465X CM TD500 mesh var başka ne önerirsiniz?
Eğer herhangi bir zararın olmayacaksa değiştirebilirsin. Baktığın iki kasa da güzel. mesh olan daha fazla hava verecektir içeri. Ama bu kasaya da fan desteği verirsen seni memnun edeceğini düşünüyorum. bu tarz sistemlerde maalesef iki fan sıcaklık değerlerini düşürecektir. 2-3 fan daha alman gerekli.
Şimdilik bence yapman gereken,radyatör fanını egzoz olarak kullanman. Diğer fanı da öne takabilirsin. Bu biraz olsun hava akışını dengeleyecektir.
Eğer herhangi bir zararın olmayacaksa değiştirebilirsin. Baktığın iki kasa da güzel. mesh olan daha fazla hava verecektir içeri. Ama bu kasaya da fan desteği verirsen seni memnun edeceğini düşünüyorum. bu tarz sistemlerde maalesef iki fan sıcaklık değerlerini düşürecektir. 2-3 fan daha alman gerekli.
Şimdilik bence yapman gereken,radyatör fanını egzoz olarak kullanman. Diğer fanı da öne takabilirsin. Bu biraz olsun hava akışını dengeleyecektir.
Pardon senin önde 3 fanın var zaten değil mi?

Önde bir plastik parça vardı onu cıkardım önde 2 tane fan takacak yer var 12 cm üst tarafa 2 ya da 3 tane 12 cm takılabilir tam bilgim yok sıvı soğutmada 2 tane fan takılı. Tek fan yapıp 1 tanesini öne takabilirim ya da 2 tane daha fan alabilirim.

Önde bir plastik parça vardı onu cıkardım önde 2 tane fan takacak yer var 12 cm üst tarafa 2 ya da 3 tane 12 cm takılabilir tam bilgim yok sıvı soğutmada 2 tane fan takılı. Tek fan yapıp 1 tanesini öne takabilirim ya da 2 tane daha fan alabilirim.
Sıvı soğutma fanları ile birlikte egzoz fanın var değil mi? Kasada baksa fan var mi?

Toplamda 4 fan var ikisi sıvı soğutmada 1 tane egzoz 1 tane üstten güç besleme yerine hava veren var. Uygun fiyatlı bir kasa alıp ek fanla güzel bir hava akışı yapmak güzel olur sanırım.

Geri
Yukarı