ASUS Dual EVO RTX 2060 sıcaklık değerleri nasıl olmalı?

Aynı kartı kullanıyorum. Şöyle demeliyim bu kartta 78 derece üstünü hiç görmedim. Oynadığım oyunlar: Forza, BF4, GTA 5, BF1 vs.
Kasa: Corsair Carbide series Spec-Delta

Aynı kartı kullanıyorum. Şöyle demeliyim bu kartta 78 derece üstünü hiç görmedim. Oynadığım oyunlar: Forza, BF4, GTA 5, BF1 vs.
Kasa: Corsair Carbide series Spec-Delta
Hocam ben de 77-78 üstünü görmedim henüz. AMD ve 3 fanlı bir modelden geçtiğim için biraz bana değerler garip geldi onda da takip ediyordum çünkü. Bir de önceki mesajlarda bahsettiğim üzere genelde internette ve videolarda 60-70 derece arası değerlerden bahsedilince garip geldi açıkçası. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

kasa: Corsair Carbide series Spec-Delta

Hocam ben de 77-78 üstünü görmedim henüz. AMD ve 3 fanlı bir modelden geçtiğim için biraz bana değerler garip geldi onda da takip ediyordum çünkü. Bir de önceki mesajlarda bahsettiğim üzere genelde internette ve videolarda 60-70 derece arası değerlerden bahsedilince garip geldi açıkçası. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Bu kartta en fazla derece 78 mi bende oyunlarda yüksek diye çözüm arıyorum 1 saat FurMark testi yaptım 78 sabit ilerledi?

Yeni konular

Geri
Yukarı