ASUS RX560 AREZ 2 GB alınır mı?

Selamlar arkadaşlar. i3-9100F H310M-K sistem topladım. Ekran kartı olarak 2. el ASUS RX560 AREZ 2 GB ( 1.5 yıl garantili) modeli buldum. Amacım Steam PUBG, Red Dead Redemption 2, Assassin's Creed olmak bu üzere bu üç oyunu oynamak. Ekran kartı için bütçem Max 800₺. Sizce bu ekran kartı iş görür mü ya da başka önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Araştırmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerim RX570 olurdu bulunabiliyorsa. Piyasayı pek bilmiyorum ama 480 veya 580'de olabilir.

Bildiğim kadarıyla GTX 1050 Ti da çok performanslı değil sonuçta, bu fiyatlara bulabiliyorsa RX570, 580 veya 480 bakmalı.
Bir kere alıyorsun sonuçta. Forumda her gün vay siyah ekran, oyun takıldı ses var görüntü yok. Al NVIDIA rahatına bak. Fanboy değilim, hangisi iyi ise şahsi görüşümle onu söylerim.

Bir kere alıyorsun sonuçta. Forumda her gün vay siyah ekran, oyun takıldı ses var görüntü yok. Al NVIDIA rahatına bak. Fanboy değilim, hangisi iyi ise şahsi görüşümle onu söylerim.
3-4 ay öncesinde evet böylesi sorunlar çoktu ama şu bir kaç ay içerisinde epey düzeltti kendini bence AMD. Bu sorunların olacağını zannetmiyorum daha, bir de RX570 ile GTX1050 Ti arasındaki farka değecek bir risk bence.

Hepinize çok çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. İşin açığı piyasada RX 570 470 4 GB Dual fan var bir sürü uygun fiyata. Ama miningde 6- 24 ay arası kullanılmış oluyor. Normallerin ise piyasası biraz yükselmiş işin açığı. Önerdiğiniz modeller içinde temiz bulursam alacağım. En büyük sorun il dışında olmaları. Test etme şansıma olmuyor. GET açan kişi sayısı sınırlı. 900 liraya GET'le bir şeyler bulmaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı