Asus RX570 Rog Strix Oyunlarda Ekranın Gitmesi

• Konuyu başlatan Reqi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 390
  • Görüntüleme 28B

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Asus RX 570 ekran kartına sahibim. Sorunum oyunlarda ekranın sinyal yok verip ekranın gitmesi ve ekran kartından beyaz ışık yanıp sönmesi. Daha sonra yeniden başlatınca ekran geliyor fakat Radeon sistem ayarları uyarı veriyor. Kullandığım ekrandan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü 10 yıllık 60 Hz LCD bir ekran var, HDMI VGA dönüştürücü ile bağladım sorunun sebebi ne olabilir? Ben monitör den olduğunu düşünüyorum, oyunlarda çözünürlük problemi yaratıyor gibi sizce ne olabilir?

Sistemim;
  • İşlemci: AMD ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: Asus AMD RX 570 Rog Strix
  • Ram: Corsair 8 GB 3000 MHz
  • Anakart: Asus 450M-K

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacı ben de ASUS RX580 ROG STRIX var PC donuyor gibi oluyor. Ekran gidiyor ama kasa çalışıyor ekran gelmiyor bir daha acaba sebebi nedir?

Aynı kartı kullanıyoruz şuan iyi Metro oynuyorum oynanabilecek seviyeye ulaştım gibi [emoji4]

Garantileri yok mu hocam niye uğraşıyorsunuz ki paramız ile rezil mi olalım. Göndereceğim ben garantiye sizde gönderin gereken neyse yapsınlar böyle uğraşacak mıyız sürekli? oradan kıs buradan kıs şunu değiştir falan.

Garantileri yok mu hocam niye uğraşıyorsunuz ki paramız ile rezil mi olalım. Göndereceğim ben garantiye sizde gönderin gereken neyse yapsınlar böyle uğraşacak mıyız sürekli? oradan kıs buradan kıs şunu değiştir falan.
Garantinin sonucu ne olacak kart geldiğinde banada bildirirmisin ona göre belki bende gönderirim.

hacı sistemi toplayalı 2 hafta oluyor boşta 50 derece ekran kartı
Dostum RX serisinde genel bir sorun var. Şimdi bir tanesi gelir AMD firmasını suçlamayın falan der ama sen onlara bakma. Günlerdir biz bunlarla uğraşıyoruz zaten. Düzelir gibi oluyor ama düzelmiyor illa bir yerden patlak veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı