Asus RX570 Rog Strix Oyunlarda Ekranın Gitmesi

• Konuyu başlatan Reqi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 390
  • Görüntüleme 28B

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Asus RX 570 ekran kartına sahibim. Sorunum oyunlarda ekranın sinyal yok verip ekranın gitmesi ve ekran kartından beyaz ışık yanıp sönmesi. Daha sonra yeniden başlatınca ekran geliyor fakat Radeon sistem ayarları uyarı veriyor. Kullandığım ekrandan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü 10 yıllık 60 Hz LCD bir ekran var, HDMI VGA dönüştürücü ile bağladım sorunun sebebi ne olabilir? Ben monitör den olduğunu düşünüyorum, oyunlarda çözünürlük problemi yaratıyor gibi sizce ne olabilir?

Sistemim;
  • İşlemci: AMD ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: Asus AMD RX 570 Rog Strix
  • Ram: Corsair 8 GB 3000 MHz
  • Anakart: Asus 450M-K

Son düzenleyen: Moderatör:
işte nbidia sıkıntı monitör freesync amd gerek illede amd
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi minitool partion wizard ile hdd bölme işlemi yapıyodum boot menüsüne geldi system açık değil hiç bir şekilde video olarak yükledim bakınız. Driver ile alakalı olacağını ben sanmıyorum an itibari ile yitirdim. DisplayPort vga dönüştürücüden alıyorum görüntüyü bilginize.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şimdi minitool partion wizard ile hdd bölme işlemi yapıyodum boot menüsüne geldi system açık değil hiç bir şekilde video olarak yükledim bakınız. Driver ile alakalı olacağını ben sanmıyorum an itibari ile yitirdim. DisplayPort vga dönüştürücüden alıyorum görüntüyü bilginize.
Yazılım ile alakalı olmadığının farkındayım AMD fanboyları yazılımsal diyip kendini kandırmaya devam etsin.

Yazılım ile alakalı olmadığının farkındayım AMD fanboyları yazılımsal diyip kendini kandırmaya devam etsin.

Piyasada bu kadar rx serisi kart varken neden hiç bi şekilde bu konularla alakalı amd tarafından bi açıklama bilgi paylaşımı yapılmıyor acaba bu da bir merak konusu. Kartlar performanslı evet fiyatını hakkını veriyor. Ancak bu siyah ekran bizzat kullanıcı memnuniyetsizliği yaratıyor. Kimisinde kullandırmayacak şekilde hatalar varken herhangi bir bilgiye sahip değiliz çok garip ve üzücü.

Piyasada bu kadar rx serisi kart varken neden hiç bi şekilde bu konularla alakalı amd tarafından bi açıklama bilgi paylaşımı yapılmıyor acaba bu da bir merak konusu. Kartlar performanslı evet fiyatını hakkını veriyor. Ancak bu siyah ekran bizzat kullanıcı memnuniyetsizliği yaratıyor. Kimisinde kullandırmayacak şekilde hatalar varken herhangi bir bilgiye sahip değiliz çok garip ve üzücü.
Bakalım garantide ne diyecekler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı