Asus RX570 VGA Monitör No Signal Sorunu

Osman YEĞİT

Hectopat
Yeni masaüstü bilgisayar topladım. Bütçem sınıra ulaştığından hata edip ucuzluğundan dolayı
''LG 22M38A-B 21.5'' isimli monitörü aldım fakat bir hevesle kasa toplandıktan sonra baktım ki monitöre görüntü gelmiyor, ben de gidip ''Inca IHTVJ-7'' isimli HDML-VGA dönüştürücü aldım fakat yine görüntü alamadım. Görüntü alma şansım var mıdır? Yoksa eğer monitörü iade etmeye çalışacağım.

Anakart: Asus Prime B350M-A
Ekran Kartı: Asus Expedition 4GB RX570 256 bit

Çözüm
Aktif dönüştürücü ile görüntünün gelmesi lazım ama neden gelmediği hakkında ve gelip gelmeyeceği hakkında emin değilim. Zaten input lag yüzünden oyun keyfinin tadını kaçırır ve analog görüntüden hayır gelmez. Salla gitsin yani, zaten TN panel!

İade edip bunu almanı öneririm: BenQ GW2270H
Aktif dönüştürücü ile görüntünün gelmesi lazım ama neden gelmediği hakkında ve gelip gelmeyeceği hakkında emin değilim. Zaten input lag yüzünden oyun keyfinin tadını kaçırır ve analog görüntüden hayır gelmez. Salla gitsin yani, zaten TN panel!

İade edip bunu almanı öneririm: BenQ GW2270H

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı