Asus sabertooth FX990 R2.0 BIOS Default Yapınca Görüntü Gelmiyor

Yasin Kaplancı

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı açtığımda usb sürücüleri mause ve klavye dahil geç aktif oluyordu. Bende bios ayarlarına girip default yaptım. Sonra bilgisayar baştan başladı ve ekrana hiç görüntü gelmiyor. Bios ekranı da dahil, ne olmuş olabilir acaba? Yardım ederseniz sevinirim. Anakartım asus sabertooth fx990 r 2.0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saphire r9 390 8gb 512 bit ekran kartı aldım. Çok memnunum, asus gtx 970 modelinide test etme şansım oldu almadan önce; Saphire soğutması ve performansı kesinlikle daha iyi! Gta 5 de en full ayarlarda 40-45 fps alıyorum ve gtx 970 dende 250 tl daha uygun fiyatlı düşünen arkadaşlara yardımcı olur umarım.

Kardeşim sorunu çözdün mü bilmiyorum. Bende bugun ilk konumu aynı sorun üzerine açtım. Bende de aynı sorun var flashback bende yoktu ama sende var istersen onu dene bi kardeşim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı