ASUS servispoint nasıldır?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anakartimin 24 pin girişinin altindaki USB portu kirildi ben de garantiye gonderdim. Bugün teslim alindi.

20 iş gunu yasal süreç ancak bu servis nasildir? İşçilikleri güzel mi ve sorunlari halletme hizlari nasıl?

servispoint msi yetkili servisi değil miydi? eğer gülbahar'da bulunan ekibi söylüyorsanız, 3 sene önce ürün alındıktan 1 ay sonra laptop anakartım yanmıştı. tayland'dan yeni anakart siparişi verildi ve cpu upgrade yaptılar.

araya bayram tatili felan girdiği için 20 günlük bir süreçte halledildi. ürünüm ondan sonra herhangi bir sorun çıkarmadı.

servispoint msi yetkili servisi değil miydi? eğer gülbahar'da bulunan ekibi söylüyorsanız, 3 sene önce ürün alındıktan 1 ay sonra laptop anakartım yanmıştı. tayland'dan yeni anakart siparişi verildi ve cpu upgrade yaptılar.

araya bayram tatili felan girdiği için 20 günlük bir süreçte halledildi. ürünüm ondan sonra herhangi bir sorun çıkarmadı.
Servispoint(ASUS) yazmakta hocam. Evet, Gülbahar Mah. yaziyor.

MSI, Sapphire, ASUS gibi birçok üretici ServisPoint'i RMA merkezi olarak kullanıyor. Bir ASUS telefon bir de MSI laptop olmak üzere iki kere işim düştü, sorunsuz hizmet verdiler diyebilirim. Teslimin ne kadar süreceği yoğunluğa göre değişir ancak çok bekleteceklerini sanmıyorum.

Arkadaşlar bu asusdur msidir bunlardan uzak durun Servispoint diye adi bi firma var. Mutlaka ürünü yapmadan size geri gönderiyorlar.

Geri
Yukarı