Asus Strix 1060 Sinerji'de İndirimde !

Asus servisinden hiç memnun olmayan bir çok kişi var forumda. Biraz araştırırsan görürsün. Msi servisi hakkında şikayet veya yorum görmedim, Msi kartı bozulan da pek görmedim.

Ben vatandan r9 390 msi modelini almıştım 2 hafta civarı kullandım. İade sürem geçmesine rağmen iade ettiler.
Sıkıntı yaratmadılar. Fakat Asusun bu kartta soğutması daha iyi diyorlar. Haberiniz olsun :)
Anladığım kadarıyla Msi servisi gayet güzel servis önemli bir neden ileride Allah göstermesin kartta bir şey oldumu zor durumda kalmak istemem. Hem doğru Msi bozulan bende görmedim. Asus soğutması evet çok az daha iyi ama Msi da iyi. Msi alacağım hem Asus'un fiyatı artmaya başladı. Msi almaya karar verdim.

@SlimeDont Asus Strix R9 390 tam anlamıyla rezalet. Biraz araştırırsan ne kadar başarısız bir soğutması olduğunu görürsün. Isı borularının çoğu dışarıda kalmış, kart adam akıllı soğumuyor.

Msi modelini almakla doğru seçim yaptın dostum.

@SlimeDont Asus Strix R9 390 tam anlamıyla rezalet. Biraz araştırırsan ne kadar başarısız bir soğutması olduğunu görürsün. Isı borularının çoğu dışarıda kalmış, kart adam akıllı soğumuyor.

Msi modelini almakla doğru seçim yaptın dostum.
Her şey için sağol dostum. Babamı ikna edebilirsem bu ay ya da gelecek ay alacağım inşallah. :D :D

@HypNooS
Öyle dersek yanlış demeyiz, ısı boruları dışarıda olursa hava görmediği için yarı pasif şekilde çalışıyor bu da ısının depolanmasını sağlıyor. Şu anda kullandıkları Strix soğutma tasarımı AMD kartlarda da başarıyı gösterecek. Isı borularının konumu burada çok önemli.

@HypNooS
Öyle dersek yanlış demeyiz, ısı boruları dışarıda olursa hava görmediği için yarı pasif şekilde çalışıyor bu da ısının depolanmasını sağlıyor. Şu anda kullandıkları Strix soğutma tasarımı AMD kartlarda da başarıyı gösterecek. Isı borularının konumu burada çok önemli.
Söylediğin doğrudur ama fiyatı sencede biraz fazla değil mi? Msi fiyatı uygun bence. Fiyattan da sıkıntım olduğu için Msi alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı