ASUS STRİX GTX 750 Tİ, ECS H61H2-MV İle Uyumlu Mu?

RealOttoman

Hectopat
Daha fazla  
PSU'n kaç Watt veriyor 12V kanalından ? PSU'nun resmini çekersen daha iyi anlayabilirim. Ekran kartı önerim ise R7 265.

@Connor r7 265 alamam.Neden dersen, birincisi intel işlemcim olduğu için amd ekran kartındn tam perf. alamam diye duymuştum, doğru mu bilmiyorum. İkincisi o Zalman 500le nin r7 265 e yeteceğinden emin değilim. Üçüncüsü yetse bile amd kartları çok fazla watt çektiği için, bu elektrik faturasına yansıyacak. Dördüncüsü R7 265, GTX 750 Tİ ye nazaran daha performanslı, biliyorum. Ama ben zaten aşırı bir perf. beklemiyorum, gtx 750 ti bana fazlası ile yetecektir. Beşincisi, kasam biraz küçük, r7 265 sığmayabilir ve sığsa bile çok ısınacaktır. Ama GTX 750 Tİ neredeyse ısınmayan bir kart olduğu için sorun çıkarmayacaktır.

Neyse, konumuz ekran kartı tavsiyeleri değil, konunun aslına dönelim. Sen anakartımın sorun çıkaracağını mı yoksa çıkarmayacağını mı düşünüyosun?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı