ASUS STRIX R9 390X Sistem Önerisi

Soğutma olarak asus 390 serisinde başarısız. Sapphire ve Msi çok daha üst düzey performans sergiliyor, o nedenle bir kez daha düşünün derim. Sistem 4.000 liralık ve işlemciniz i5 6600k yani o.c kilidi açık o yüzden o anakartı tercih etmeyin derim. "asus pro gaming" daha uygun olacaktır zira msi o.c. konusunda başarısız. Gtx 970 sürümü fabrika çıkışlı çok fazla soruna sahip. Örnek olarak vram 4 gb gözüküyor fakat aslen 3,5gb buda ileride problem yaratabilir. Ayrıca vatan yerine sinerji gibi sitelerden almanız fiyat açısından fark ettirecektir.

Büyük ihtimalle civardaki incelemelerden dolayı en başta asus ekran kartını seçtiniz ama, üzerindeki 3 fana, devasa bloğa rağmen kart 80 derecede çalışıyor. Hata sizde değil tabi bunu normal olarak lanse edenlerde. Kartı gönderenleri kırmak istemiyorlar sanırım. Vaktiniz varsa yeni kartları bekleyin, bana Sapphire de Gtx970 de uygun seçenekler olarak gelmiyor.

En son bunda karar kıldım. Sizce bir eksiği var mı?

Dosya Ekleri

• kasa.jpg
    kasa.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 164
Berbat bir sistem olmuş overclocklu işlemci, overclocksuz anakart, artık eskimiş ekran kartı, gereksiz pahalı kasa ve berbat sıvı soğutucu. Hiç alma bence.
elimde 3500 TL var ve ddr4 toplamak istiyorum, sınır 3700 e falan çıkabilir ama en fazla o kadar. Öneriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı