R9 390X sistem toplama

Wickedleopar

Hectopat
Daha fazla  
Toplam 7.000 TL.
NOT: Harddisk ve RAM var olduğundan elimdekini kullanacağım extra para harcamak istemiyorum.
Toplamayı düşündüğüm sistem bu sorularım ise.
1-Anakart su soğutmayı pinlerini destekler mi 5 fan yuvası var örnek CPU fan 4 pin'li fakat fanlar 3 pinli uyuşmamazlık yaşar mıyım?
2- Sistem de uyuşmayan parça yok her birini ayrı ayrı yabancı siteler de de kontrol ettik fakat gözden kaçan olabilir.
3- Daha önce Aoc marka ekran kullananlar memnun mu Asus Aoc arasında kaldım.
4- Daha önce benim alacağım ürünlerden kullananlar ne gibi bir sorunla karşılaştılar merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.png

1. Çok güç tüketen ve eski mimariye sahip, bol O.C edilmiş bir R9 290X düşünün. İşte o kart R9 390X'tir.
  2. FX mimarili bir anakarta 1000 TL verecek kadar delirmediğinizi umuyorum. :)
  3. TDP değeri 220 watt olan ve sürekli voltaj sorunu çıkaran, çekirdek başına performansı i3 3xxx'in gerisinde kalan son derece kötü bir işlemci.
Bu sistem son derece berbat dostum. Bu sistemi alırsan yukarıdaki adamdan bir farkın kalmayacaktır. Sistem tavsiyelerimize göz at.
Sistem Tavsiyeleri - Technopat

Toplam 7.000 TL.
NOT: Harddisk ve RAM var olduğundan elimdekini kullanacağım extra para harcamak istemiyorum.
Toplamayı düşündüğüm sistem bu sorularım ise.
1-Anakart su soğutmayı pinlerini destekler mi 5 fan yuvası var örnek CPU fan 4 pin'li fakat fanlar 3 pinli uyuşmamazlık yaşar mıyım?
2- Sistem de uyuşmayan parça yok her birini ayrı ayrı yabancı siteler de de kontrol ettik fakat gözden kaçan olabilir.
3- Daha önce Aoc marka ekran kullananlar memnun mu Asus Aoc arasında kaldım.
4- Daha önce benim alacağım ürünlerden kullananlar ne gibi bir sorunla karşılaştılar merak ediyorum.
7.000 TL yerinde duruyordur umarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı