Asus Strix Soar 7.1 ve Creative Sound Blaster Z

Hocam bilemiyorum ki valla arada kaldım ayar felan mı yapmak gerekiyor emin değilim. Arkadaşım hem GSX 1200 hemde bunu kullanıyor Asus'a bayıldı yani anlatamam.

Her insanın ses tecrübeleri ve kulağı farklı olduğu için kişiden kişiye değişebilir. Ben bu tür kartları ve diğer bilgisayar bileşenlerini sürekli alıp satıyorum ve bu süreçte vakit bulduğum sürece deneyimliyorum. Asus'un ne kadar ses kartı varsa köküne kibrit suyu. Özellikle güncel modeller parasını gram haketmiyor.

Her insanın ses tecrübeleri ve kulağı farklı olduğu için kişiden kişiye değişebilir. Ben bu tür kartları ve diğer bilgisayar bileşenlerini sürekli alıp satıyorum ve bu süreçte vakit bulduğum sürece deneyimliyorum. Asus'un ne kadar ses kartı varsa köküne kibrit suyu. Özellikle güncel modeller parasını gram haketmiyor.

Ben bunu iade edicem ses kartını çıkarttım anakartımın ses yongası daha iyi. :D GSX 1000, Creative Sound Blaster ZX hangisini almamı tavsiye edersiniz? Z ile ZX arasında ne kadar fark var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sennheiser markasını çok beğendiğim için GSX 1000 alabilirim sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bilgilendirirseniz sevinirim bu konularda tecrübeli olduğunuzu anladım. Dizi dinlemeyip Asus aldım ve çok pişman oldum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı