Asus Strix vs Asus Cerberus

Asus strix 2.0 60 mm Büyüklüğünde sürücülere sahip olduğu için sesleri çok iyiy veren bi kulaklık ve ses yalıtımı olsun rahatlığı olsun gerçekten güzel bi kulaklık biraz ağır ama kafanız alışıyor tek dezavantajı iddialı bi görünüme sahip olması ceberus Hakkı'nda pek bilgi sahibi değilim ama Asus strix 2.0 yanında değerlendirme bile Hyper X cloud core değilde hyper x cloud II yi 260 tl ye game extradan alabilirsin çok güzel bi kulaklık müzik dinleme konusunda ve oyuncu kulaklığı olarakta çok başarılı bi kulaktır ama şu aralar bi söylenti var ses kartına güncelleme gelmiş ve kingston bunu resmi olarak dağıtmadı bu yüzden ses kartı ile kullanamıyorsunuz 2 haftadır araştırıyorum bende kulaklık alacağım ve Asus strix 2.0 öneririm .

Cloud 2 büçeyi çok aşıyor zaten strix 2.0'da 80tl daha pahalı diğer kulaklıktan daha gamer işi duruyor tabi strix 2.0. Fakat core 149tl

7.1 olmadığı sürece gerçekten bir fark yok. Cerberus, G230, Bloody G500 gibi kulaklıklar kullandım. Şuan Hammerhead Pro kullanıyorum. Üçü arasında fark görmedim ama Hammerhead Pro ile ancak farkı duyabiliyorsunuz. O yüzden 80 TL fazla vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Hammerhead Pro'da Stereo gerçi ama diğerlerinden daha iyi ses veriyor. Birkaç günlüğüne Kraken 7.1 kullanma şansım oldu. O zaman harbiden bu ses ise diğerleri ne demiştim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı