ASUS Cerberus mu, ASUS STRIX 2.0 mı?

ASUS Cerberus Vs. ASUS STRİX 2.0 HEADSET

• ASUS CERBERUS

• ASUS STRİX 2.0

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

TR-Commander

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, konum ve mesajim cok acik yani genel olarak yorum yapacak bir sey bulamiyorum ve ilginc olan, iki oyuncu kulakligi da ayni firmanin ama yine de kararsizligim var. Fiyat olarak butcem su an kisitli ondan dolayi su an bu iki kulaklik arasinda kaldim. Ayrica kulaklik icin ses karti onerisi de bekliyorum arkadaslar. Bilgisayarim biraz eski ve ses kartina guvenmiyorum :) ondan dolayi ayri bir ses karti onerisi de istemiyorum. Ses kartina en fazla 50 tl verebilirim. Sanal bir ses karti bile olsa yeter surround 7.1 olmasini istiyorum ne yazik ki ses kartlari hakkinda bilgim yok sizlere danisayim dedim. Tabletten yazdigim icin de ayri ozur diliyorum yazim yanlislarim olabilir affola, fazla uzatmak istemiyorum arkadaslar. İki kulaklik arasinda kaldim ve genel olarak fps agirlikli oyunlar oynuyorum, moba oyunlara bir sure ara verdim ama o yönden de bana biraz bilgilendirme verirseniz cok minnettar olurum, ses karti onerisini de bekliyorum arkadaslar. Max. 50Tl verebilirim. Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkurler arkadaslar. Konuyu takip edecegim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı