ASUS Teknik Servis Hızı

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Bildiğiniz üzere ASUS çizgi elektronik ile anlaşmasını sonlandırdı kendi teknik servisini mi kurdu yoksa yine yerli firmalar ile mi anlaştı bilmiyoruz en azından ben bilmiyorum neyse konuya gelelim ASUS Z170 Pro Gaming ana kartımın ön USB 3.0 bağlantı pinlerinden birini kırmışım biraz öyle kullandım fakat içime sinmediği için servise gönderdim cumartesi kargoya verdim şuan durumunu sorguladığımda kargoda ve teslim aşamasında olduğunu gördüm gerçekten çok memnun edici bir hız daha ana kart gelmedi ama muhtemelen soketi değiştirip gönderdiler. Ayrıca yanlışsam düzeltin sadece ASUS kullanıcı hataları dahi olsa garanti kapsamında tamir yapıyor. Teşekkürler ASUS.

ASUS'un satış sonrası hizmetini kimse tartışamaz bile :) Evet, kesinlikle bu konuda en iyi hizmet veren firma istisnasız ASUS. Hele ki servise 10 dakika uzaklıktaysanız, elden teslim ettiğiniz taktirde çok çok daha hızlı sonuç alıyorsunuz.

Çizgi Elektronik ile olan anlaşmasını servis elemanlarına sorduğumda henüz böyle bir şey yok, hala daha bakıyor cevabını almıştım. Ben de şuan o konuda net bilgiye sahip değilim, araştırmak lazım.

Ben Asus'u gerçekten çok severim ancak Asus Zenfone telefonumun kulaklığının baş kısmı düşünce garantiye gönderdim. Garantiden gelen cevap telefon olmadan garantiye girmiyormuş kulaklık. Sağlam telefonu neden göndereyim? Değiştirecek olan her türlü değiştirir kulaklığı. Biraz bahane gibi geldi bana. Ancak sorun yok. Her türlü Asus'a güveniyorum.

Tahmin ettiğim gibi ASUS yerli bir firma ile anlaşmış şuan işte olduğum için hatırlamıyorum en kısa zamanda firma bilgilerini paylaşacağım ki ihtiyacı olanlar yararlansın.

Bu arada soketi tamamen değiştirmemişler pin eklemişler eskisinden farkı yok oldukça sağlam duruyor. :like:

Genelde Asus teknik servisinin yurtdışında çok iyi ancak Türkiye'de kötü olduğuna dair mesajlar, kullanıcı şikayetlerini okurdum bunu görmek şaşırttı ve sevindirdi zira Asus anakart alarak hata mı yaptım acaba diye düşünmüyordum değil :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı