Asus Teknik Servis Memnuniyeti

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Başımıza 2 türlü olay gelmesi sonucu ve Asus'un teknik servis ağından oldukça memnun olduğumu dile getirmek için açtım konuyu. Ağ beyim Zenfone 5 kullanıcısı telefonda sim kart görmeme sorunu ile servise gitti ve cihaz düşme sonucu bir kaç yerinde ezik kapakta kırık vardı servis sorunu halletmiş ayrıca telefonda ezik olan kısmı ve kapağı değiştirmiş. 2. olay ben Zenfone 2 kullanıyorum gece şarja takarken kablonun ucunu çok zorladım ve kablonun tırnakları kırıldı buna istinaden [email protected]'a mail attım orijinal kabloyu ücretli olarak nereden temin edebilirim diye sordum 3 gün içinde telefonla aradılar ve müşteri memnuniyeti kapsamında kulaklık ve şarj kablosunu bir sefere mahsus olmak üzere gönderdiklerini söylediler ve bende teşekkür ederek telefonu kapattım. Bence Asus'un servis ağ ve müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılı. İllaki sorun yaşayan umduğunu bulamayan vardır ama bir sıralamaya koyarsak markaları bence sus oldukça iyi.

Bende aynı cihazı servise yolladım, cihaz geldiğinde arka kapağa iğrenç derecede sigara kokusu sinmişti.
Ayrıca Asus'un telefonlarına Teleservice bakıyor, donanımhaber'de bununla ilgili bir sürü şikayet bulabilirsin.

@brltpc Sizin teknik servis ile ilişkiniz olmamış. Arkadaşın dediği gibi notebook ve telefonlara Teleservice bakıyor. Çizgi Elektronik'in tırnağı olamazlar. Sağlam gönderdiğin cihaz bozuk döner. Anlayacağın sen Asus'la halletmişsin durumu, servis kısmı bir o kadar memnuniyetsiz.

Ağabeyimin telefonu servise gitti ve kapağı ve gövdesi değişti bunu Asus mu halletti servis mi ? Benim bildiğim bu işlemleri servis yapar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı