ASUS teknik servisi nasıl?

yagiz6

Hectopat
Daha fazla  
ASUS Rog G531GU model laptobumda ışık sızması sorunu var ancak garantiye göndermeye çekiniyorum. Ciddi bir ışık sızmam yok ama karanlıkta yada oyunlarda siyah ekranlarda geceleri beni rahatsız ediyor. Teknik servis ile ilgili çok kötü yorumlar okudum ve laptobu gönderip daha kötü halde dönmesinden korkuyorum. Asus teknik servis deneyimi yaşayıp olumlu olumsuz sonuç alanlar yorum yaparsa memnun olurum. Teşekkürler.

ASUS Rog G531GU model laptobumda ışık sızması sorunu var ancak garantiye göndermeye çekiniyorum. Ciddi bir ışık sızmam yok ama karanlıkta yada oyunlarda siyah ekranlarda geceleri beni rahatsız ediyor. Teknik servis ile ilgili çok kötü yorumlar okudum ve laptobu gönderip daha kötü halde dönmesinden korkuyorum. Asus teknik servis deneyimi yaşayıp olumlu olumsuz sonuç alanlar yorum yaparsa memnun olurum. Teşekkürler.
Hocam sonuç ne oldu kaç ay olmuş gönderdinizmi benim cihazımdada wifi sorunu var oyuna girdikten 2-3dk sonra wifi kopuyor

Hocam sonuç ne oldu kaç ay olmuş gönderdinizmi benim cihazımdada wifi sorunu var oyuna girdikten 2-3dk sonra wifi kopuyor
Hayır göndermedim, bu şekilde kullanıyorum. Pandemi sonrası elden teslim etmeyi düşünüyorum ancak ulaşamadım teknik servise direkt olarak. Aradığım numaralar beni direk ASUS'a bağlıyor teknik servisde ki bir yetkiliye değil. Elden alıyorlardır diye tahmin ediyorum ürünü. Öncesinde haber verip iletişim kurup 1 gün içinde yaptırmak hedefim. Şu gün sabahtan gelip bırakıcam akşam alabilir miyim? Bunu sorucam ama ulaşamadım teknik servise. Sen de denersen ve beni de haberdar edersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı