ASUS teknik servisi, yolladığım anakartın sıfırı 700 TL iken 918 TL onarım bedeli istiyor

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar benim elimde ASUS Prime B360 PLUS anakartı var ve 3. ve 4. RAM slotları çalışmıyordu. Bu konuyla alakalı geçenler de de bir konu açmıştım ve yardım istemiştim buradan sonra baktım bir şey olmuyor garantiye yolladım.

Tamire başlandığı bilgisi geldi ve bugün benden bir bedel istediler. 918 TL onarım bedeliymiş sanırım 2 tane anakart yollayacaklar yolladığım anakartın sıfırı 700 TL iken 918 TL onarım bedeli istiyorlar.

Anakartımın geri yollanmasını istedim ve geri geldiğinde tüketici hakem heyetine gideceğim. İşleri pek bilmiyorum açıkçası ne yapacağım ya da nasıl belgelerle gitmem gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin adınıza çok üzüldüm, geçmiş olsun.

2 sene önce de MSI servisi bana aynısını yapmıştı.

Z170A M5 anakartım için 700 TL tamir bedeli çıkartmışlardı. Sıfırı ise 680 TL'ydi.

Akıllarınca sıfırını yollayacaklardı işte. Tamir falan hikaye.

Umarım çözebilirsiniz.

Son düzenleme:
Sizin adınıza çok üzüldüm, geçmiş olsun.

2 Sene önce de MSI servisi bana yanısını yapmıştı.

Z170A M5 anakartım için 700 TL tamir bedeli çıkartmışlardı. Sıfırı ise 680 TL'ydi.

Akıllarınca sıfırını yollayacaklardı işte. Tamir falan hikaye.

Umarım çözebilirsiniz.
Tamamen saçmalık yani anlamadım hiçbir şey 918 TL'ye ürünü satın alıyorum üstüne de 100 TL falan kalıyor.
Şu an anakartım geldi ve hiçbir şey yapılmamış ki şaşırılacak bir şey değil bu en kısa zamanda tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı