Asus Teknik Servisin Kalitesi

LORDUM01

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, bundan yaklaşık 10 gün önce anakartımı ve RAM'lerimi Asus'un yetkili servisine göndermiştim. Sorun RAM'in 3000 MHz'de çalıştıramıyor oluşumdu. Az önce beni aradılar ve işlemci modelimi sordular, Ryzen 5 1600 kullandığımı söyledim 5 dk sonra tekrar ardılar ve sorunun işlemci olduğunu işlemcinin maksimum 2667 MHz desteklediğini söylediler. (İşlemcinin doğal frekansı 2667 fakat üstüne çıkılabiliyor.) Bir sefer daha teknik servislerin kalitesini görmüş olduk daha fazla uğraşmamak için sesimi çıkartmadım. Artık bıkkınlık verdi sanırım insanları bezdirip sorunlarını öyle çözmeye çalışıyorlar.
Asus pişmanlıktır...

Son düzenleyen: Moderatör:
Her zaman söylüyorum bence teknoloji işinde çalışanların %70'den fazlası işi doğru düzgün bilmiyor.
Zaten işe alınman için 2 özelliğinin olması gerekiyor.
  1. Vasıfsız olmak
  2. Referansın olması

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu direk olarak ASUS'a yüklememek lazım. Sonuçta onlarında anlaşmış olduğu bir servis firması var. ASUS bilgisayarların çoğunlukta oldugunu düşünürsek tabiki diğer firmalara göre daha yoğun olduklarını söylemek mümkün. Ama bunu tabiki ASUS'un düşünmesi gerek...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı