ASUS Transformer Pad (TF300TG) Almalı mıyım?

Siz bilirsiniz tabi. Ne amaçla kullanacaksınız bilmiyorum. O kadar para verdikten sonra Windows'lu tablet alıp adam akıllı kullanırsınız. Bu fiyata Surface Pro 1 model tablet alıp, istediğiniz oyunu programı kurarsınız. Tableti gerçek bir laptop gibi de kullanabilirsiniz. Kullanmayacaksanız yekpare modellere yönelin. Çünkü alacağınız model 635 gram ve bir tablet için oldukça ağır. Klavyesiyle beraber 1181 gram. Böyle bir tablet ancak laptop vazifesini tam anlamıyla görebiliyorsa anlam taşır. Windows tarafına gelecek olursak oyun seviyorsanız oynadığınız oyunlar tablet ve cep telefonlarındaki paragöz + tuşlarıyla bezenmiş oyunlar olmaz. Oyunu kurarsınız usb ile gamepad takıp veya klavye mouse ile oynarsınız. Ayrıca önerdiğiniz tabletin depolama hafızası sadece 16GB yetecek mi size?

Son düzenleyen: Moderatör:
16gb bana yeter ben Iphone 4 kullanıyorum 4gb bana yetiyor evet bazen fazla doluyor ama oyunları vs. ayrı bir hafıza'ya kaydediyorum yani bana 16gb yeter :) ayrıca fazla oyun oynayan birisi değilimdir internet hızı vs. yeterli olur benim için :)

Ben Surface Pro kullanıcısıyım. Ne Ipad'de ne de Android bir cihazda bu kadar iyi internette gezinme deneyimi göremedim. Bilgisayardan internete girermiş gibi giriyorsunuz. Anlatması biraz zor anlatmak istediğim internet hızı değil bambaşka bir şey. Yani tablette bilgisayar konforunu yaşıyorsunuz.
Benim web sitesi tasarımcısı bir arkadaşıma gösterdim. Sitesini açtı dedi yazılarda kaymalar falan yok. Ben de dedim bilgisayardan nasıl giriyorsan öyle giriyorsun bir değişiklik yok. Kendinde ucuz android bir tablet vardı tabi böyle güçlü cihaza kendi tabletindeki hatalara bakarmış gibi bakınca ve hata göremeyince şaşırdı.

Bence ya daha hafif tabletlere yönelin yada Windows'lu tablet ile gerçek laptop deneyimini yaşayın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı