Tablet Tavsiyesi - Transformer Pad Infinity

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
İyi Günler ;

Sınav koşuşturmacasıyla uzun zamandır siteye uğrayamamıştım. Recey Bey belki unutmuşsunuzdur beni :)

Tablet bilgisayarlar konusunda yardıma ihtiyacım var. Geçenlerde Asus'un yeni tablet PC'sini gördüm. Türkiye'ye henüz gelmemiş. Haziran gibi gelecekmiş. Zaten yaza doğru bir tablet bakmayı düşünüyorum. Transformer Pad Infinity Özellikleri iyi gibi geldi. Dock'u ile beraber küçük bir laptop gibi oluyor. O özelliği de hoş. Çünkü üniversite için işime yarayabilir. Klavye ile hızlıca not alabilirim. Diğer seçenekleri pek incelemedim ama Ipad düşünmüyorum. Çünkü Apple ile kısıtlanmak istemiyorum. Android platformu gelişmeye daha açık gibi geliyor bana. Apple ise kısıtlı. Samsung'un da modelleri var ama tam incelemedim. Nasıl bir tablet PC önerirsiniz.

Şimdiden teşekkürler. Selamlar.

Ekran10.1" 1920 × 1200 FHD Super IPS 178 ° geniş görüş açısı, 600 nit, Çizilmeye dayanıklı Corning Gorilla Glass 2
OSAndroid ™ 4.0 Ice Cream Sandwich (Android 5.0'a yükseltilebilir)
PlatformQualcomm ® MSM 8260A/8960 Snapdragon ™ S4 Krait Çift çekirdekli 1.5GHz CPU (3G / LTE) /
NVIDIA ® Tegra ® 3 T33 Quad-core 1,6 GHz (WiFi) CPU
Hafıza1 GB
Wifi/3G / LTE
Veri hızı:
a. 3G SKU: HSPA + 21/5.76 Mbps
b. LTE SKU: 100/50 Mbps
DepolamaWiFi: 32/64GB
3G - LTE: 16/32/64GB
Bağlantı802.11 b / g / n, WI-FI Direct, Bluetooth 2.1 + EDR ve Bluetooth 4.0 LE
KameraFlaş ile 2MP (ön) / 8MP Otomatik odaklama (arka), F2.2 geniş diyafram, arkadan aydınlatmalı CMOS
Giriş / Çıkış
  • PAD : 2-in-1 Audio Jack (Kulaklık / Mikrofon girişi); 1 × mikro HDMI bağlantı noktası
    1 x Micro SD Kart Okuyucu; Dahili Mikrofon & Stereo Hoparlör
  • Mobil İskele : 1 × USB 2.0 bağlantı noktası, 1 x SD Kart Okuyucu
Pil10 saat; 25Wh Li-polymer pil
16 saat dock ile; 25Wh (pad) + 22Wh (dock) Li-polymer pil
Boyut / Ağırlık263 × 180.8 × 8.5 mm; 586g (yastığı)
263 × 180.8 × 8 ~ 10.4 mm; 537g. (Dock sadece)
263 × 180.8 × 17.2 ~ 19.6 mm; 1123g (dock pad)

Daha ne olsun ki? Mükemmel ötesi bir cihaz. 16 saat pil ömrü ve daha şimdiden Android 5.0'a tamamıyla hazır!

Fiyatının da uygun olması gerekli tabi :) Birkaç yerde fiyatı için yazılanları gördüm de biraz bütçeyi zorlayacak gibi. Gerçi bir sürü seçeneği var Türkiye'ye hangisinin geleceği belli değil. Fiyatlarda da oynama olabilir.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı