Asus Türkiye'den Gelen Mail

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Technopat'ın anasayfasında Daylight oyunun reklamını gördüm, ben de hemen başvurdum. Fakat Asus Türkiye'den şöyle bir Mail geldi:

Merhabalar

Korsanlar Casuslar Kampanyası 5 ocak 2014 tarihinde Sona Ermiştir. Yeni Kampanyamız 9 Ocak Tarihinde Başlamış Fakat NNVIDIA firması tarafından askıya alınmıştır bir süre kod gönderimi yapılmayacaktır. Lütfen Nvidia firması ile iletişime geçiniz.

Arkadaşlar bu tam olarak ne demek oluyor? Ben anlayamadım. Bundan önce 3 tane oyun kodu almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kampanya kısacası bitmiştir anlamına geliyor
Biraz döneklik yapmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bitmedi diye biliyorum ve 31 mayısta bitiyor. Vatandan almıştım ekran kartını. Aldığım zaman hiç bahsetmediler kampanya olduğunu. Ben daha sonradan öğrendim ve müşteri hizmetlerini aradım. Kampanyanın devam ettiğini söylediler ve [email protected] adresine fatura no, ürün adı, ürün kodu ve telefonu yazıp mail atın dediler. Ben ek olarak faturanın resmini de yolladım. Yolladıktan üç gün sonra ürün kodunu yolladılar(1 mayısa denk geldiği için uzadı galiba). Ama kampanya bitmiş olabilir çünkü yeni kampanya olarak watchdog veriyormuş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı