ASUS TUF 1660 Super montajı nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 3B
Eki Görüntüle 702077
Bu korumayı çıkartmak ile başlayın.

Anakartın ekran kartı yuvasının hemen sağında bir çentik olacak, onu sağa doğru ittirip açın.
Eki Görüntüle 702081

Sonrasında bu deliğe güzel bir şekilde oturtup her iki tarafından bastırıp takın, ses çıkacağı için bunu anlayabilirsiniz.

Daha sonrasında fotoğrafını atmış olduğunuz güç kablosunu bu yere takın.
Eki Görüntüle 702082
Zaten takması çok basit, sonrasında yapmanız gereken bir şey yok.

Bilgisayarı başlatıp güncel sürücüyü indirin ve kartınızın keyfini çıkarın :)
Abim gelmiş ya hemen yapıyorum 🙂.
@Motionless IN White nedense oturmuyor zorladığımda çok ses çıkarıyor korkuyorum.

@Nounie Her sürücüde şansız insanlar var, bu onun iyi olmadığı anlamına gelmez. Sana göre en stabili olabilir, ancak genelleme olarak en iyisi değil. Dediğim gibi en günceli daha mantıklı.
Birz ilerledi ama ben bilemediğim için ayarı tekrar soruyorum çok özür dilerim daha ileri gitmeli mi mi yoksa böyle mi kalmalı IMG_20201014_195110.jpgIMG_20201014_195059.jpgIMG_20201014_195044.jpg

Abim gelmiş ya hemen yapıyorum 🙂.
@Motionless IN White nedense oturmuyor zorladığımda çok ses çıkarıyor korkuyorum.
Çentiği açtın mı? Ayrıca kasaya tam hizaladığından emin ol. Çok ses çıkarması normal, önemli olan slota oturtmak.
Biraz ilerledi ama ben bilemediğim için ayarı tekrar soruyorum, çok özür dilerim daha ileri gitmeli mi mi yoksa böyle mi kalmalı?

Eki Görüntüle 702091Eki Görüntüle 702092Eki Görüntüle 702093
Yanlış yapmışsın, kartı çıkart ve slotun sağ tarafındaki çentiği sağa doğru ittir. Sonrasında ekran kartını düzgün hizalayıp tak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyip aynısını yapar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler hemen bakıyorum
IMG_20201014_200449.jpgIMG_20201014_200439.jpgIMG_20201014_200440.jpg

Sıkıntıyı çözdüm şu an şantiyeye gidiyorum yıldız tornavida alıp yapıcağım destekleriniz için çok teşekkür ederim bilgisayara geçtiğimde ilk mesajım size uzun bir teşekkür olacak 🙂.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı