ASUS TUF 1660 Ti vs ASUS ROG 1650

Bütçe
8500
Gerekli testleri yapıp TUF modeli alın derim. Tek sıkıntı denebilecek konu işlemci 90 dereceleri görebiliyor ama o da pek sıkıntı çıkarmaz.

TUF kasası açılmış bilgisayarın sağlıklı olduğundan nasıl emin olabilirim peki? ROG sağlık durumundan eminim. Aklıma çok yatıyor şu anda bende TUF'u almak istiyorum ama 1-2 sene sonra elimde patlar diye korkuyorum 8000 lira az bir para değil sonuçta.

Son düzenleme:
TUF kasası açılmış bilgisayarın sağlıklı olduğundan nasıl emin olabilirim peki? ROG sağlık durumundan eminim. Aklıma çok yatıyor şu anda bende TUF'u almak istiyorum ama 1-2 sene sonra elimde patlar diye korkuyorum 8000 lira az bir para değil sonuçta.

Bilgisaar termal macun enilemesi gibi bakımlar için açıldıysa sorun yok ama tamir için açıldıysa sorun olabilir.

Yani ben daha sorunlu bir kasa olan a serisi kasayı kullanıyorum ve daha hiçbir sorun çıkmadı. Sizin alacağınız F serisi kasada ise daha hiç sıkıntı yaşayan birisini görmedim o yüzden kolay kolay patlayabileceğini düşünmüyorum.

Benim için oyun performansı en önemli nokta değil 60 FPS üzeri orta yüksek orta düşük ayarlarda oynasam yeter ama uzun kullanım önemli. ROG'daki tek şüphem 1650 2-3 sene sonra yeterli bir kart olarak kalir mi ondan emin değilim. ROG 8400TL TUF 8000TL.
2. el mi alıyorsun tuf nerde 8000 tl link var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı