ASUS TUF 506 laptop soğutma bloğu hangi parçaları soğutuyor?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videonun 3. dakikasından itibaren adam soğutma bloğunu söküyor. Fakat anlamadığım nokta şu: Benim bildiğim soğutma bloğu sadece ekran kartı ve işlemciyi soğutur. Orada adam ekran kartı ve işlemci dışında küçük küçük bir sürü şeye termal macun sürüyor. Beni aydınlatabilecek bilgili arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videonun 3. dakikasından itibaren adam soğutma bloğunu söküyor. Fakat anlamadığım nokta şu: Benim bildiğim soğutma bloğu sadece ekran kartı ve işlemciyi soğutur. Orada adam ekran kartı ve işlemci dışında küçük küçük bir sürü şeye termal macun sürüyor. Beni aydınlatabilecek bilgili arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Onlar vram blokları tahminimce. Ekran kartı işlem yaptığın'da onlarda ısınır ve soğutulması performansın düşmesini engeller. O borular ordan da geçiyor ve o yüzden termal macun sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı