ASUS TUF A15 laptop hangi model?

Evet maalesef 90 derecelerde klavyenin ciddi şekilde üst kısmı ısınıyor el dayanmayacak gibi değil tabii. Yüksek kısmına gelecek olursak şuan eğimli kullanıyorum artık ama soğutucu alıp almama konusunda çok ikilemdeyim çünkü ızgara kısımları üst ve yan kısımlara doğru yani alacağım fanların böyle konumlarda ve 12cm lik olması en iyi performansı vericeğini düşünüyorum ama bulamadım
Eki Görüntüle 1500479
Aslında hocam cyberpunk 2077 full yüksek ayarlarda 90 larda olması bana yine abes gelmedi. HP victusun soğutması iyi diyorlar ama @morphed arkadaş witcher 3te 95 görüyor throttling yapıyor dedi witcher 3 cyberpunk 2077 e kıyasla daha hafif bir oyun. Uygun bir soğutucu denk getirirseniz ben max 90 göreceğinizi düşünüyorum.

Eğer victus alırsanız sakın BIOS güncellemesi yapmayın HP bozuk güncelleme yayınlıyor :D araştırdığım kadarıyla daha önce de olmuş benim başıma da geldi ve iade ettim bunun dışında victus serisi gayet hoş bir tasarıma sahip. Şu an da ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058 modeli var Adana'da yaşadığım için biraz daha sıcak çalışıyor ama rahatsız edecek düzeyde değil, oyun oynarken her ne kadar laptop ısınsa da klimalı ortamda oynarken hem CPU hem GPU ortalama 85-90 derece sıcaklıkta çalışıyor ve Klavye'nin üst kısmında sıcaklığı hissetseniz de klavyede pek hissetmiyorsunuz yani güzel bir soğutucu ile rahat rahat kullanılır bana göre.

Cyberpunk 2077'nin 1. saatinden alınan 5dk sıcaklık kaydı. Eğimli pozisyon, 35+ derece ortam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk 2077'nin 1. saatinden alınan 5dk sıcaklık kaydı. Eğimli pozisyon, 35+ derece ortam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şu an durumlar nasıl, oyun olsun sıcaklık olsun diğer şeyler olsun? Bir de 2021 modeller ile sizinkinin kasa aynı sanırım, onlarda da sağda ızgara solda boş değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı