ASUS TUF A15 alınır mı?

BerkTargaryen

Hectopat
Daha fazla  
Bu modelin RAM'i 8x8 mi 1x16 mı kaç GB'a kadar yükseltilebiliyor?
Pil ömrü ne kadar? Vatan'da yazmıyordu.
SSD boş slotu varmıs SSD kaç TB'a kadar yükseltiliyor.
Yardımcı olursanız sevinirim, almam lazım çünkü bugün.

Bu modelin RAM'i 8x8 mi 1x16 mı kaç GB'a kadar yükseltilebiliyor?
Pil ömrü ne kadar? Vatan'da yazmıyordu.
SSD boş slotu varmıs SSD kaç TB'a kadar yükseltiliyor.
Yardımcı olursanız sevinirim, almam lazım çünkü bugün.
Ayni modeli kullaniyorum. Şarj, Fan sesi, performans herşeyi mukemmel. Ben 2,5TB yaptım. 2x8 RAM var 4800mhz. Tek problemi isinması. Ama turbo boost kapatarak cozebilirsiniz.

Ayni modeli kullanıyorum. Şarj, fan sesi, performans her şeyi mukemmel. Ben 2, 5TB yaptım. 2x8 RAM var 4800MHz. Tek problemi isinması. Ama Turbo Boost kapatarak cozebilirsiniz.

Turbo Boost kapamasam misal Mortal Kombat 11 gibi zorlamayacak bir oyun oynasam bile veya günlük iş yaparken bile ısınır mı?

Teşekkürler herkese.

Son düzenleme:
Turbo Boost kapamasam misal Mortal Kombat 11 gibi zorlamayacak bir oyun oynasam bile veya günlük iş yaparken bile ısınır mı?

Teşekkürler herkese.
Isındığı tek senaryo fazla zorlarsanız. Render alırken, ağır oyun oynarken vb. Günlükte hem fan aşırı sessiz hemde ısınmıyor. Kod yazmak icin kullanıyordum.

Arkadaşlar laptop geldi ama bir oyuna girdim fandan cızırtı gibi ses geldi kapadım bende NVIDIA Experience'dan driver güncelledim ekran kartı 140W'ta çalısıyor ısınıyor PC watı nasıl dusurtebilirim?

Ayni modeli kullanıyorum. Şarj, fan sesi, performans her şeyi mukemmel. Ben 2, 5TB yaptım. 2x8 RAM var 4800MHz. Tek problemi isinması. Ama Turbo Boost kapatarak cozebilirsiniz.

Merhaba bakabillir misin acaba laptopu aldımda sorunları var sende de var mı merak ediyorum.

Isındığı tek senaryo fazla zorlarsanız. Render alırken, ağır oyun oynarken vb. günlükte hem fan aşırı sessiz hem de ısınmıyor. Kod yazmak icin kullanıyordum.

Laptop geldi ve CS2 de bile yanıyor cızırtı sesi geliyor hiç normal değil ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı