ASUS TUF Gaming A15 alınır mı?

Bütçe
20.000

Semih Cifci

Yoctopat
Arkadaşlar 4-5 gündür araştırmama göre bu bilgisayarı iyi buldum. RAM'ler 2x8 şeklinde geliyor. Kasasında bir sorun yok sağlam dediler sizce de öyle mi başka bu fiyat aralığında laptop tavsiyesi için yazabilirsiniz iyi yorumlar gelirse bugün alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 4-5 gündür araştırmama göre bu bilgisayarı iyi buldum. RAM'ler 2x8 şeklinde geliyor. Kasasında bir sorun yok sağlam dediler sizce de öyle mi başka bu fiyat aralığında laptop tavsiyesi için yazabilirsiniz iyi yorumlar gelirse bugün alacağım.

Alınır. Yanlış bilmiyorsam RAM'leride DDR5 olarak geliyor.

Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. Isınma dışında problem yok gibi. O da oda sıcaklığına, cihazın zeminden yüksekliğine göre değişiyor.

Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. Isınma dışında problem yok gibi. O da oda sıcaklığına, cihazın zeminden yüksekliğine göre değişiyor.
Şu cekicek31 denen arkadaşın attığına bir bakın gerçektende 21k ya r5 6800h ve rtx 3060 mı olurmuş yahu.

Şu cekecek31 denen arkadaşın attığına bir bakın gerçektende 21k ya R5 6800h ve RTX 3060 mı olurmuş yahu.

Sepette 19000 TL'ye düşüyormuş galiba.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    188,2 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı