Çözüldü ASUS TUF A15 aynı ürünlerin kodlarının farkı neden kaynaklı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerkral

Centipat
Daha fazla  
Aynı marka model içindeki bütün özellikler aynı RAM ve SSD'sine kadar ama bir kod var her satıcıda farklı ve fiyatları da bayağı farklı bu nedir linke 2 tane örnek koyuyorum.
Bunun kodu LP037 ve 37.000 TL.
Bunun kodu LP023 ve 29.000 TL.
Diğer her şey aynı.

Bende yeni aldım bundan. Bendekinin kodu da farklı ve farklı fiyata aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk kit önemli. FA507NV-******** gerisi satıcı değişiyor. Önemli olan ilk kısım yani FA507NV. İki cihaz da aynı, farkları satıcıları farklı. Bazen küçük farklar da olabiliyor ama genelde sistemsel veya donanımsal değil. Atıyorum arka kapak tasarımı farklı oluyor veya altta bir ızgara falan daha oluyor, olursa da bu tarz küçük dizaynlar falan oluyor.
İlk kit önemli. FA507NV-******** gerisi satıcı değişiyor. Önemli olan ilk kısım yani FA507NV. İki cihaz da aynı, farkları satıcıları farklı. Bazen küçük farklar da olabiliyor ama genelde sistemsel veya donanımsal değil. Atıyorum arka kapak tasarımı farklı oluyor veya altta bir ızgara falan daha oluyor, olursa da bu tarz küçük dizaynlar falan oluyor.

Çözüm
Aynı marka model içindeki bütün özellikler aynı RAM ve SSD'sine kadar ama bir kod var her satıcıda farklı ve fiyatları da bayağı farklı bu nedir linke 2 tane örnek koyuyorum.
Bunun kodu LP037 ve 37.000 TL.
Bunun kodu LP023 ve 29.000 TL.
Diğer her şey aynı.

Bende yeni aldım bundan. Bendekinin kodu da farklı ve farklı fiyata aldım.
Ürün özelliklerine baktığımızda iki cihaz da aynı gözüküyor. İnternetten baktığımda LP037 kodlu ürünün daha yaygın olduğunu gördüm ama kafaya takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi. İki cihazında Türkçe klavye ile geldiğini düşünüyorum. Hepsi burada satıcılı ürünün daha güvenli olduğunu düşünüyorum. 30 bin lira bandı için alınabilecek en iyi cihazlardan birisini almışsınız, hayırlı olsun.

Ürün özelliklerine baktığımızda iki cihaz da aynı gözüküyor. İnternetten baktığımda LP037 kodlu ürünün daha yaygın olduğunu gördüm ama kafaya takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi. İki cihazında Türkçe klavye ile geldiğini düşünüyorum. Hepsiburada satıcılı ürünün daha güvenli olduğunu düşünüyorum. 30 bin lira bandı için alınabilecek en iyi cihazlardan birisini almışsınız, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim bende 3 gündür kullanıyorum ekranı hariç her şeyi güzel hoşuma gitti 4060'lı bu fiyata Max tgp kullanan başka ürün yok benimkinin tek eksiği şu an 8 GB RAM var ama günlük işlerde yeterli ileride render için falan artırmayı düşünüyorum ama 8+8 mi yapsam 8+16 mı yapsam. O RAM kapasiteleri farklı olsa bir şey olur mu veya 8'in yanına 16 ya gerek var mı fazla mı gelir? Bu arada benimkinde de LP026'lı bir şey vardı.

Teşekkür ederim bende 3 gündür kullanıyorum ekranı hariç her şeyi güzel hoşuma gitti 4060'lı bu fiyata Max tgp kullanan başka ürün yok benimkinin tek eksiği şu an 8 GB RAM var ama günlük işlerde yeterli ileride render için falan artırmayı düşünüyorum ama 8+8 mi yapsam 8+16 mı yapsam. O RAM kapasiteleri farklı olsa bir şey olur mu veya 8'in yanına 16 ya gerek var mı fazla mı gelir? Bu arada benimkinde de LP026'lı bir şey vardı.
Ekranın nesi hoşunuza gitmedi?

I

Ekranın nesi hoşunuza git.

Ekranın nesi hoşunuza gitmedi?

IPS panel olduğu için IPS glow sorunu var ayrıca gelmişiz 2023e hala 144Hz 1080p. Legion istiyordum aama çok pahalı istememin en büyük sebebi de 2K 165Hz miss gibi ekran var ama standart günlük kullanım için ASUS TUF ekranı da yeterli. Benimki biraz zevk için film dizi vs yüksek kalitede izlemeyi seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı