ASUS TUF A15 ekran tamiri ne kadar tutar?

Evet şu anlık bir sorun yok gibi genel anlamda soruyorsan laptoptan gayet memnunum biraz ısınıyor o da doğaldır

Evet şu anlık bir sorun yok gibi genel anlamda soruyorsan laptoptan gayet memnunum biraz ısınıyor o da doğaldır.

Kanka bende onu alacağım ama aklımda

Bu ikisi de var.

Evet şu anlık bir sorun yok gibi genel anlamda soruyorsan laptoptan gayet memnunum biraz ısınıyor o da doğaldır.

Kanka Valorant'ta en düşük ayarlarda kaç FPS alıyor bir de harici bir 240Hz monitör bağlayabilir miyim HDMI üzerinden.

Son düzenleme:
Kanka bende onu alacağım ama aklımda.

Bu ikisi de var.

Kanka Valorant'ta en düşük ayarlarda kaç FPS alıyor bir de harici bir 240Hz monitör bağlayabilir miyim HDMI üzerinden.

HDMI üzerinden monitörün HDMI 2.0 veya üzeri olması gerek laptop içinde geçerli 2.0 ve üzeri eğer yoksa DP veya minidp ile alabilirsiniz.

Kanka bende onu alacağım ama aklımda

Bu ikisi de var.

Valla hacim en düşük ayarlarda oynamadım ama 120 falan alıyor ekran kartını %100 kullanmıyor bende anlamadım

Vallahi hacim en düşük ayarlarda oynamadım ama 120 falan alıyor ekran kartını %100 kullanmıyor bende anlamadım.

Kanka bu videoya baktımda bundakine göre en düşükte 220 civarı alıyor ama sıcaklıklar biraz fazla AAA oyunlarda işlemci 90 derece oluyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka bu videoya baktımda bundakine göre en düşükte 220 civarı alıyor ama sıcaklıklar biraz fazla AAA oyunlarda işlemci 90 derece oluyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kanka 16 gb ram var 3060 var ve ryzen 7 6800 işlemcisi doğaldır yani

bende rtx 3050 ryzen 5 4800 8 gb ram var

Geri
Yukarı