ASUS TUF A15 FA507NU Wi-Fi kopuyor

Kanka benim cihaz 3 aylık sayılır servise yolladım Wi-Fi kartından dolayı donanımsal ve yazılımsal hiçbir sorun bulunamadı testlerde deyip geri yolladılar cihazı sadece içini açıp bakım yapmışlar o yönden + dayız sadece xd. Tekrar yollasam değiştirmeyecekler %100, daha 2025 ortalarında bitiyor garantisi, garanti giderse gitsin deyip AX200 takasım var kafaya koydum gibi :d

En iyisini yaparsın. Genelde öyle yapıyorlar zaten. Garanti bitene kadar sıkıntı oldukça yolla. Garanti bittiği gibi de AX200 tak kafan rahat etsin. Sorun yaşama ileride. Wi-Fi çok sıkıntılı hal aldıysa değiştir ama garanti önemli bir konu yine. Kişinin tercihine kalmış.
Fiyat artışı olacağı için teknolojik ürünlerde ileride alman da zorlaşabilir. Eğer ben alırım 1-2 sene yeni Wi-Fi kartımı kenarda tutar garanti bitince takarım diyorsan ne ala. Yoksa her türlü alıp takman lazım.

En iyisini yaparsın. Genelde öyle yapıyorlar zaten. Garanti bitene kadar sıkıntı oldukça yolla. Garanti bittiği gibi de AX200 tak kafan rahat etsin. Sorun yaşama ileride. Wi-Fi çok sıkıntılı hal aldıysa değiştir ama garanti önemli bir konu yine. Kişinin tercihine kalmış.
Fiyat artışı olacağı için teknolojik ürünlerde ileride alman da zorlaşabilir. Eğer ben alırım 1-2 sene yeni Wi-Fi kartımı kenarda tutar garanti bitince takarım diyorsan ne ala. Yoksa her türlü alıp takman lazım.
Bir yandan garanti gitmesi iyi değil de ne yapayım rahat rahat oyun oynatmıyor yüksek pingten dolayı ve donmadan dolayı onlinede. Bir yandanda ara sıra Wifiden kafasına göre kopup 10 15 saniye sonra geri bağlanıyor. Oyun haricinde bari wifisi ansızın kopmasa sabrederim de. Servise yollasan değiştirmeyecekler ki ondan 2. kez yollamayı düşünmüyorum. Garanti varken çok şeylerden yararlanırsam belki sabrederim

Bir yandan garanti gitmesi iyi değil de ne yapayım rahat rahat oyun oynatmıyor yüksek pingten dolayı ve donmadan dolayı Online'de. Bir yandanda ara sıra Wi-Fi'den kafasına göre kopup 10 15 saniye sonra geri bağlanıyor. Oyun haricinde bari Wi-Fi'si ansızın kopmasa sabrederim de. Servise yollasan değiştirmeyecekler ki ondan 2. kez yollamayı düşünmüyorum. Garanti varken çok şeylerden yararlanırsam belki sabrederim

Haklısın. Son karar senin o zaman.

Geri
Yukarı