ASUS TUF A15 FA507NV Bluetooth Bağlanılamadı Hatası

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Cihazı yeni aldım. Sitesinden Bluetooth sürücülerini kurdum. MyASUS üzerinden BIOS'u da güncelledim lakin sorunu çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Ekran görüntüsü 2023-05-27 000039.png

Ekran görüntüsü 2023-05-27 082107.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@voici cest moz Hocam yaptım lakin değişen bir şey olmadı. Yine aynı şekilde hata veriyor. Bundan önce birkaç defa daha denedim.
Bu çözümü de denedim ama MyASUS uygulamasında en son kısmında Bluetooth sürücüsü görünmüyor.

Eğer sorunu çözemediysen ben yazayım. Bu cihazlarda iki farklı Bluetooth modülü var. MediaTek ve Realtek. Sendeki eğer MediaTek ise onu kurman gerekir. Birde ek olarak Windows 10 da bazı driverları görmüyor :/

Eğer sorunu çözemediysen ben yazayım. Bu cihazlarda iki farklı Bluetooth modülü var. MediaTek ve Realtek. Sendeki eğer MediaTek ise onu kurman gerekir. Birde ek olarak Windows 10 da bazı driverları görmüyor :/
Anladım hocam, ben Realtek denemiştim. Aynı ürüne sahip birinden driver aldım lakin o da gecikmeli çalışıyordu. Bu yöntemi denerim. Bir de MediaTek için link paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. Windows 11 kullanıyorum.

Merhaba,

Buraya girin. Daha sonra aşağıda zaten laptop modelini seçin var. Oradan önce FA507 neyse onu tıklayın. Sonra aşağıda açılacak sekmeler. Sonra Bluetooth kısmına gelin ve aşağıdaki mavi "Show all" butonuna basın. Hepsini gösterecek. Oradan MediaTek yazanı indirin. Tarihi en güncel olanı.

Buda sanırım doğrudan linki

Yeni konular

Geri
Yukarı