ASUS TUF A15 kaç sene gider?

10 sene aynı laptop çok fantastik bir istek. Yani 5 yıl falan tamam da 10 sene çok uçuk bir süre.

Malzeme artık ölmeye başlayacaktır 5 yıldan sonra. Materyal ömrü yaklaşık 7 yıldır zaten.

5 yıl götürür gerisi inandığın varlıkla aranın iyi olmasına bağlı olarak değişir.

O zaman neden uçuk fiyatlara laptop alan var bu kadar az süre gidecekse.

Neden uygun olmasın? Neye dayanarak işlemciye kötü diyorsunuz?

Bu laptop 10 sene boyunca sorun çıkarmadan oyunları 60FPS açar mı rahat bir şekilde.

140W bir ekran kartına sahip, harika bir bilgisayar. Şu anda da fiyatı bi' hayli ucuz. Bence kaçırmayın.

Not: İşlemcisi de gayet iyi, bu tarz yorumlar sizi caydırmasın.

İşlemcisi iyi, ekran kartı güzel. Alınabilir bir laptop bu fiyata da gayet güzel.

Nasıl uygun değil anlamadım daha mı iyi olması lazım.

Dostum ub de 233. olmuş bir işlemci. 4 sene sonra öksürmeye başlar. Ayrıca cihaza sonradan HDD veya SSD upgrade yapamazsın. Sizce kaliteli bir laptop olsa niye bu kadar ucuz olur?

4 yıl sonra hangi işlemci öksürmeyecek? Şu anda fiyat performans olarak harika bir işlemci.

SSD upgrade yapabilir, onu neden yapamasın?

Şu anda MSI katana 15 B12v modelini kullanıyorum. Açıkçası 4 yılı bile bulmayacak haklısın. 2 sene sonra çok düşer bu laptop. AMD işlemcilerin en büyük sorunu ısınması ve laptoplarında aynı şekilde ısınması zordur. Bu yüzden illa seneler sonra değil şu an bile performans düşüşleri 2-3-4 saat kullanım sonrasında olacaktır. SSD upgrade yapılmama sebebi ürünün tek bir slota sahip olması.

Şu anda MSI katana 15 B12v modelini kullanıyorum. Açıkçası 4 yılı bile bulmayacak haklısın. 2 sene sonra çok düşer bu laptop. AMD işlemcilerin en büyük sorunu ısınması ve laptoplarında aynı şekilde ısınması zordur. Bu yüzden illa seneler sonra değil şu an bile performans düşüşleri 2-3-4 saat kullanım sonrasında olacaktır. SSD upgrade yapılmama sebebi ürünün tek bir slota sahip olması.
Teknoloji şu anda inanılmaz hızlı ilerliyor. 5 yıl sonra bile şu anki hayranlık duyduğumuz işlemci ve ekran kartları çöp olabilir.
Türkiye ekonomisinde alınabilecek en iyi işlemci ve ekran kartı potansiyeli tercih ediliyor.

Tek bir slota sahip olması büyük eksik, ama sonuçta değiştirilebilir bir ürün.
Fiyattan bir yerden kısmalılar, yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı